Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom?

Mennyit kellene fogynom?

Figyelt kérdés

Illetve mennyi idő alatt sikerülne?


Az a helyzet, hogy fogalmam sincs mennyi zsír lehet rajtam. 160cm 76 kg vagyok. 17 éves és lány. Van rajtam izom is, karomon, combomon, hasamon. De tömzsi, vaskosnak tűnök. Fogalmam sincs mennyi az ideális súlyom. Egyszer lefogytam 60kg-ra de akkor nagyon zsíros nagy combjaim voltak, lapos hassal. Most mióta sportolok, súlyzózom otthon azóta izmot is szedtem fel. Hogy fogjak hozzá?


2020. aug. 28. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

20 kilót szerintem kb, de a lenyeg, hogy jól érezd magad es ki tudj bekülni a testeddel. Ha súlyzózol, akkor az izaidnak is van súlya, így nem tudsz 50 kg lenni vasággyal.


Szerintem 1-1.5 év, az eleje gyorsabb lesz és latványosabb nyilván, az utolsó 5 kilóhoz meg nagyon nagy türelem kell.


Es a figyás alapja az étrend. Kevesebbet kell enni ennyi az egész. Viszont ha egészséges ételeket eszel, még jól is laksz, nem izomból fogysz es nem lesz vitaminhanyod, mintah napi 2 tabla csokit ennél, mert úgy is lehet fogyni, csak nem kellemes. Amúgy keress egy szálkásitó diétát a neten és annak mintájára rakj össze valami hasonlót, ami neked kivitelezhető es általad szerettett ételek szerepelnek benne. Meg néha el lehet engedni magad, heti 1-2 étkezés alakalmával, attól nem dől össze a világ. Inkább egyél ha valamit nagyon szeretnél, minthogy feladd az út elején!!!

2020. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

17 évesen ehhez a magassághoz kb 50 kg lenne az ideális. Az lenne a karcsú testalkat egy 160cm-es fiatal lánynak.

Menj el valahova méretni egy testzsírszázalékot.Egyébként nyilván van rajtad valamennyi izom is, mindenkin van. De úgy reálisan nézve kb 24-25 kg zsír lehet rajtad. Ha egészségesen akarsz fogyni és rendesen csinálod olyan 1,5 év alatt leadhatod.

2020. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

55-60 kg körül lehet az ideális súlyod. A fogyás leginkább az étrenden múlik.

Kerüld a fehérlisztes cukros szemetet, egyél normális kaját: húsok, zöldségek, tojás, olajos magvak, ha nincs tőle bajod mehetnek a tejtermékek és a gyümölcs is-mértékkel.

Kenyérből tésztából választhatsz teljes kiőrlésű vagy szénhidrátcsökkentett változatot is. És Mozogj rendszeresen. Nincs extrán sok felesleged, ha normálisan csinálod, 1 - 1,5-2 év alatt megszabadulhatsz a + kilóktól.


NE FOGYÓKÚRÁZZ, NE KOPLALJ, válts életmódot amit életed végéig tartani tudsz! Ez nagyon fontos ha nem akarsz folyton jojózni a súlyoddal.

2020. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
20-25 kilót
2020. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Azt is vedd figyelembe, hogy milyen csontozatú vagy, inkább tekints el a folyamatos méricskéléstől és a kinézetedre hagyatkozz!
2020. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Jaj, hagyjátok már ezt a "csontozat" dumát. Az a valóságban max 1-2 kg eltérést eredményez.
2020. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó, nem.
2020. aug. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
7 Utolsó, de. Kérdezz meg egy orvost.
2020. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Testalkattól és zsír mennyiségtől függ. Ezt így látatlanba nem lehet megmondani. Lehet hogy ha edzel és egy sportos alakot formálsz magadnak akkor csak 10 kiló lesz a súly csökkenés viszont jobb lesz az alakod. Az izom nehezebb mint a zsír. Nézz utánna ennek. Szerintem életmód váltás a jó út. Nem koplalás vagy ilyesmi, plusz a gyors fogyás nem tartós és a bőrödnek sincs ideje vissza húzódni minimálisan sem. Lehet gyorsan ledobsz 20 kilót de a bőröd csúnya lesz utánna. Logós és ernyedt lesz hiába nem lesz kövér.
2020. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!