Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsorára szoktatok enni...

Vacsorára szoktatok enni melegszendvicset? Ha igen mivel csináljátok?

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Nem igazán fogyókúrás étel, ha nem teszel rá zsíros dolgot nagyjából ehetetlen. 1 szelet, pici tejföllel megkenve, zsírszegény sajttal, paradicsommal esetleg.
2020. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Tegnap is azt ettem. Csak simán vajaskenyér, sonka, sajt, piros arany.


Vagy ilyennel szoktam:


[link]

2020. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Hát régebben sokat megettem. Melegitve meg simán is. Majdnem minden este ez volt a vacsorám. Így nézett ki: nyáron mivel rengeteg zoldseg beszerezheto, igy volt rajta tejföl, szalámi, paradicsom, paprika, salata, sajt. Télen mivel csak ócska meg drága érlesztett zöldség kapható így csináltam: tejföl/margarin, szalámi, ketchup, majonéz, sajt. Ezek mind fehér kenyérem. Nagyságtól függően 3-5 darabot ettem ezekből. Minden egyes nap. Nem is csodálkozok így utólag hogy ennyire elhíztam (178/93). Március óta viszont változtattam a dolgokon véglegesen, le is ment egy pár kg, most 78 vagyok. Barna kenyérből még nem próbáltam, de a sajt meg tejföl helyett is kellene találnom más alternatívát ha ilyet akarnék enni újra.
2020. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Szoktam enni.

Ch csökkentett kenyérből pirítva, bedörzsölöm fokhagymával, megkenem sajttal, pizzás melegszendvics krémmel, + ráolvasztok sajtot a mikróban és kész. Nyers Paradicsommal, hagymàval szoktam enni.

2020. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Én songokusat ettem 2 napja, vagy sajtos-tonhalasat szoktam még csinálni.
2020. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kijárási korlátozás alatt sokszor volt melegszenya a vacsorám. Toast kenyér, vaj, csirkemell sonka, sajt szendvics sütőben, majd rá némi ketchup. Valamennyire segített tartani a tömegemet mert a home office miatt töb időm miatt több időm volt mozogni, és ezt kompenzálni kellett, sajnos így is lement 1-2 kg.
2020. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!