Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melegszendvics diéta?

Melegszendvics diéta?

Figyelt kérdés

Egyik barátnôm ezt ajánlotta, mivel neki bevállt. Nagyon is.

A lényege az, hogy napi 3 db melegszendvicset lehet megenni, olyan feltéttel, amilyennel csak akarjuk (azért a nutella meg zsír és tepertô nem a legjobb döntés).

Fogunk 2 db toast kenyeret ráteszük a mi kis feltétünket és összetoastoljuk.

Szerintetek bevállhat egy +6 kg felesleggel rendelkezô lánynak?

Tisztában vagyok, hogy hiányzik a vitamin meg minden, de igyekeznék sok zöldséget, gyümölcsöt az étkezések között enni.

17/L



2015. dec. 27. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden koplalós diétával lehet fogyni, a kalóriadeficit miatt, csak nem érdemes. Ha pedig igazán sok gyümölcsöt eszel, s kalóriatöbbletbe kerülsz, nyilván nem fogysz.

Ez így kevés infó, de amúgysem érdekes a válasz, mi a csudának nem eszel rendesen inkább, jó ételeket? Nem értem.

Nagyon sokféle fogyókúrát el tudok képzelni, ki mit szeret, ugye, de kenyérrel fogyni általában nem célszerű. Egy gyors fogyással ugyan nem meríted ki a tápanyagtartalékaidat (kivéve azokat, amiből nincsenek direkt tartalékok, pl. ha hanyagolod a fehérjét, igen hamar elkezd izmot bontani a test), de azért neccesnek tartom, ha valaki szembemegy a test igényeivel. Hogy ki mit laktat, az érdekes kérdést, azt be se hozom a képbe, annyira változó.

2015. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul koplalsz. Beválik egyébként.
2015. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bevalik,de gondolj bele,akkor egesz eleteden at koplalni fogsz,hogy vekonynak nezz ki?
2015. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

"Tisztában vagyok, hogy hiányzik a vitamin meg minden"


dehogy vagy te vele tisztában...

2015. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, beválik, csak aztán ha leállsz vele nem 6 kilót hízol vissza, hanem 12-t. Saját tapasztalatból beszélek sajnos.
2015. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért három melegszendvics egy nap egyáltalán nem koplalás. Tápanyag tekintetében sz*rt se ér, de kevésnek nem kevés. Főleg ha mellette eszik gyümölcsöt meg zöldséget. Ettől inkább hízni lehet, főleg mert tömény szénhidrát meg kalória, semmi más. Zsíros leszel, löttyedt, pattanásos, karikás szemű, hulló hajú, és beteges, ha ilyen étrendet követsz.
2015. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a lehető legrosszabb ötlet. olvasgass utána a zsir-izom arányoknak, a testzsitszázalék fogalmának, hogy mi a fehérje, szénhidrát, zsir, a 3 fő makrotápanyag és ezeket hogyan kellene fogyasztani diéta altt. idősebb vagyok tőled pár évvel, amikor én tiniként fogyókuráztam, nem volt még ilyen nagy netes világ, én is szénhidrátot ettem nagyrészt (te is erre készülsz, a kenyér szénhidrát, mégpedig olyan, amit nem nagyon kéne enned) és ez a lehető legrosszabb, amit tehetsz. sok fehérje kell és a szénhidrátbevitel zöldségekből,vagy pl. zabpehelyből álljon. ha nem akarsz a sorsomra jutni. mert bár a kilók a mérleg szerint lementek, de sokkal zsirosabb és petyhüdtebb lett a testem, amiért nem vittem be fehérjét és koplaltam. a gyümölcs se jo ötlet, az egy nagy cukorbomba. az egy dolog, hogy egészséges (már amennyiben manapság az, a sok vegyszerezés miatt ugye már nem igazán), de diéta szempontjából nem jó. ne egyél kenyeret és ha teheted, gyümölcsöt se, vagy ne sokat. fehérjét egyél, zöldségeket, sok vizet, és sportolj.
2015. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a barátnődet kérdezd már meg arról, hogy a mérleg mutat-e csak kevesebbet vagy a testzsirjának és az alkatának is jót tett-e ez a kenyérevős diéta, mert azon nagyon meglepődnék. a testépitő étrendhez hasonlót csinálj. nincs kenyér, liszt, cukor, csoki, chips, gyümölcs tonnaszámra.
2015. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az előzőekhez még annyit tennék hozzá, nem válik be. kategorikusan nem. és ez nem szervezetfüggő, ez mindenkinél igy van. a barátnőd valoszinűleg becsapta a mérleg, mint engem anno, amikor nem tudtam, ha már csak 48 kiló vagyok, miért maradt olyan hurkás-hájas mindenem a ruha alatt. az egy dolog, hogy ruhában nem látszott és a mérleg kevesebbet mutatott. elárulom neked, a mérleg egyáltalán nem is fontos, a tükörnek higgy. pont ma volt egy másik kérdés itt, hogy egy 170 cm 70 kg-os csaj mennyire lehet molett. sokan irták, hogy az. erre irtam, hogy két sportoló csajt ismerek, az egyik 163 cm és 67 kg, de XS-es ruhákat hord meg gyerekosztályon vásárol, az izomzata miatt mutat többet a mérleg, de tökéletes alakja van és mindenki azt mondaná rá csipőből, hogy 50 kiló. a másik ismerősöm 175 cm és 73 kg , szintén sportol, szintén emiatt mutat többet a mérleg és nagyon karcsú, csinos, bombázó alakja van, mint a magazinokban.. a kenyértől és a gyümölcstől vagy hizol vagy ha keveset eszel és sokat sportolsz, akkor fogysz, de sz.rul fogsz kinézni ruha nélkül, hurkáid lesznek, mert több lesz a testzsirod. a diéta célja -amennyiben a magazinokon látható csinos nőkre szeretnél hasonlitani - nem elsősorban, vagy nem kizárolagosan a testsuly csökkentése, hanem a testzsir csökkentése. ehhez kell jó sok fehérje, kevés zsir és jól megválogatott szénhidrát (zöldségre gondolok főleg).
2015. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9: Nem, rossz és koplalós étrenddel is le lehet fogyni zsírból, értelmes test előbb nyúl a direkt e célra tartott tartalékokhoz, mintsem elpusztítsa magát. Sokmindenben egyetértek veled s persze, hogy ha már megtehetjük, jó étrendünk legyen, de zsírból fogyni bármivel lehet.

A jó étrendek között pedig szép számmal vannak zsírosak is, azzal semmi baj, nem mindenki szeret szénhidrátból bevinni sokszáz grammot, igazán aktív életmódban, illetve bizonyos test- és izomtömegnél pedig kell az energia.

De ha kicsi a kalóriaigény, akkor is sokaknak hasznos a zsíros étrend, a zsír pedig nagy általánosságban jobban laktat, mint a szénhidrát és inzulinválasza sincs (a kettő össze is függ).

2015. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!