Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jelenleg 74 kg vagyok és...

Jelenleg 74 kg vagyok és szeretnek 10kg fogyni. Szerintetek bevallik?

Figyelt kérdés
Heti haromszor eljarok futni. Egyik nap csak gyumolcsot eszek masik nap mindent( nem 2 tabla csoki stb, hanem ami eppen van itthon) es ezt igy folytatom. Szerintetek bevallik? 19/L

2020. szept. 2. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem, szerintem ezzel csak hízni lehet, de fogyni biztos nem. Legalábbis ami az étkezési szokást illeti. Egyik nap megvonsz a szervezettől mindent, csak cukrot viszel be gyümölcs formájában. Másnap meg megkap mindent. Raktározni fog. Annyit meg nem hiszem, hogy fogsz futni, amennyivel mindezt ellensúlyozni tudod. Sokkal jobb lenne minden nap valamennyi mozgás, és minden nap normális étkezés. Nem kell a kalóriákat számolni, csak figyelj oda, hogy mit eszel és mennyit. Meg mozogj rendszeresen. Lehet az gyors séta, kocogás, biciklizés, csak tartósan csináld, és rendszeresen.
2020. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriát kéne számolni, így minden nap pontosan tudnád, hogy nem eszel-e túl sokat, de túl keveset se.
2020. szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha be is válna, utána vissza is híznál. Feltételezem, nem fogod ezt a kúrát csinálni egész életeden át.
2020. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi esélyt látok arra, hogy ez így működni fog.
2020. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!