Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam a súlytartást?

Nagyon elrontottam a súlytartást?

Figyelt kérdés

Reggelire egy tk zsemlét ettem egy db kis paradicsommal és sajttal.

Ebédre kb fél adag spagettit... Na ezután szulinapon voltam, ahol szerintem iszonyatosan belerontottam a súlytartásba... Ettem egy szelet nutellás tortát, egy szendvicset és egy szelet sajtos pizzát... Nagyon elrontottam ma? Sok kcal lehetett? Alapból nem szoktam ennyit enni, hanem reggelire tojásrántottát vagy zabkását, ebédre valami csirkemelles kaját, vacsorára pedig salátát... 16 éves vagyok, 160 cm, 47 kg


2020. szept. 8. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit, egészségedre váljon! Egyszeri alkalomtól nem történik érdemi változás, ráadásul ennyi összességében a súlytartáshoz (1600) közeli kalória csak, valószínűleg a normál étkezéseddel nem eszel eleget.
2020. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" alapból nem szoktam ennyit enni" .


Itt találod meg a választ a kérdésedre😊 ennyi plusztól semmi bajod nem lesz, ha nem fordul elő túl gyakran. Ennyi.

2020. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!