Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 130 kilóról lefogyok lógni...

Ha 130 kilóról lefogyok lógni fog rajtam a bőr?

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 03:55
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Attól függ mennyit sikerül kb 50-60 kilós fogyásnál lóg a bőr
2020. szept. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Lassan kell fogyni, heti 1 kg max és folyamatosan kenni magad olajjal, plusz kollagén. A sport is nagyon fontos. Ha ezeket kitartóan csinálod, akkor azért a rossz genetika ellen is sokat lehet tenni.
2020. szept. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ 60kg-r vagy 100kg-ra akarsz fogyni!

Minél többet és minél gyorsabban fogysz, annál inkább fog lógni a bőröd, igen.

Tehát lassan és fokozatosan kell, sok sport!

2020. szept. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
68%
Életkortól is függ. Én màr bàr mivel kenhetem magam, lógni fog.
2020. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Amitől igazán függ az az, hogy most milyen állapotban van a bőröd. Ha vannak striáid, tehát látványosan ki van nyúlva a bőröd, az azt jelenti, hogy vesztett a rugalmasságából, szinte 100% hogy lógni fog. De láttam már olyat aki legalább ennyi kiló volt és nem nagyon voltak striái, neki fogyás után könnyebben visszahúzódott. Viszont nem szabad, hogy ez visszatartson. Én is most fogyózok, szintén 130-ról indultam és tudom, hogy lógni fog a bőröm de azzal együtt is jobban fogom érezni magam mert már önmagában egy séta könnyebb lesz mint eddig.
2020. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát elég kellemetlen. hasamon voltak striák, de a hirtelen hízás miatt inkább. Esetleg ha szedek fel izmot, akkor nem lóg a bőr majd.

Bár ruhában talán ennyi felesleg után nem fog látszani a lógó bőr, sőt szerintem nem akkora súly ez, aminél látszana, majdcsak visszahúzódik remélem.

2020. szept. 9. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézegess neten ekkora súlyról fogyott embereket és akkor lesz viszonyítási alapod.
2020. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Az attól függ, ha 100 kg a cél akkor megúszhatod, ha mondjuk 65 akkor kb esélytelen hogy ne maradjon bőrfelesleg, akkor is ha lassan fogysz.

Végszükségben ott a műtét lehetősége is ami elsősorban egészségügyi szempontból fontos. Nekem pl biztos hogy lesz, nem aggódom ezen.

2020. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!