Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami jó finom saláta recepte...

Valami jó finom saláta receptet? A levelekkel már teli vagyok!

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

ez tudom:


paprika

paradicsom

uborka

citrom lé


keverd össze egy tálba és gyümölcsel edd meg

2010. aug. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
tésztasaláta, hagymasaláta, répasaláta,
2010. aug. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél olyan zöldségeket amiket szeretsz egy tálba ( paradicsom, uborka, stb. )

Aztán tegyél egy kis édestúrót és egy pici joghurtos salátaöntetet az egészre

Bon Appetit !


egy salátafób

2010. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Waldorf salata

[link]


Caesar salata

[link]

2010. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi ötleteket, recepteket! Azért várok még finomságokat.
2010. aug. 7. 11:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bolondítsd meg az alap salátádat saját magad álltal készített öntettel! Veszel egy natút joghurtot és olyan fűszereket keversz bele, amit te szeretsz. Amúgy én, mikor untam a sima salátát, tettem hozzá sajtot vagy hagymát, volt mikor még kecsapot is nyomtam rá egy keveset és hamburger íze volt. : D
2010. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én tudok egy finomat. Na jó, 2-t is, de nem tudom hogy mennyire "fogyis" kaják.:D


1. Paradicsom, uborka, tvpaprika, fokhagyma apróra vágva, hagyma. Egy kis só, bors, és esetleg egy kis cukor rá. És ezt meglocsolod ét/olivaolajjal. Jól összekevered. Én imádom.


2. Rákrudacskák felkarikázva(lehet venni Auchanban is, mondjuk nem tudom mennyi benne a rák, de azért finom.:D), tvpaprika/sárga kaliforniai paprika kockákra vágva, kukorica, főtt tojás kis kockákra vágva, és jól nyakonöntöd majonézzel.

Tegnap ettem, és ez is isteni.:D

2010. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

íme két recept, majd te eldöntöd, hogy mennyire fér bele a fogyókúrádba, de az íze az isteni:


Paradicsomos kukoricasaláta:

1 konzerv kukorica, 1 nagy paradicsom

öntethez: 2 rész natúr joghurt, 1 rész tejföl, só, bors, petrezselyemzöld, fokhagyma, pár csepp citromlé

összekevered, hagyod állni 1 órát és már eheted is


Répás káposztasaláta:

kis fej káposzta legyalulva, lesózva majd kinyomkodva, 1-2 répa reszelve, kevés(!) vöröshagyma szintén reszelve

öntethez: érzés szerint tejszín, tejföl, majonéz, kevés méz, citromlé, só, bors, ételízesítő

2010. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,utolsó elötti vagyok. Azt az 1. "receptemből" kifelejtettem, hogy még tehetsz bele petrezselymet meg kaport is.
2010. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szija, próbáld ki ezt is egyszer: lila káposztát és zöld káposztát vékony csíkokra vágsz, reszelsz bele sárgarápát. Hozzáadsz egy kis lila/vöröshagymát (csak igazán keveset), paradicsomot, uborkát, esetleg paprikát, és egy kis olivabogyót, amit felszeletelsz. Nagyon finom így natúran, egészséges, jó a rosttartalma, és kb 25 dkg-ban nincs 100kcal sem, így még diétás kajának is felfogható, amúgy elég laktató magában is, vagy köretként.
2010. aug. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!