Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés

Remélem valaki hasonló cipőben jár, mint én és a segítségemre lehet. :)


Fontos tudnivalók rólam a témához: 19L / 163 cm / 46-47 kg


Amikor elkezdtem a középiskolát 50 kg körül mozogtam (igaz, már akkor sem voltam ezzel elégedett, de akkor még nem tettem érte semmit), de jött egy rosszabb szakasz az életemben és pár hét alatt lement a súlyom 44-45 kg-ra. Egészen 18 éves koromig nem is igazán foglalkoztatott a dolog, de már lassan egy éve küszködöm azzal, hogy legalább azt a pár kilót visszahízzam. Nem csak zabálok, mellette edzek is (heti 2-3x), valamint széndhidrát porokat is iszok és B-vitamint is szedek, de egyszerűen a mutató nem akar 47 kg fölé menni. (Pedig a végleges cél az 55 kg környéke lenne.)


Hozzátartozik a dologhoz, hogy pajzsmirigy túlműködés betegségre hajalmos vagyok, félévente járok kontrollra, de elviekben még tökéletesen működik minden.


Valakinek van valami tippje? Vagy esetleg ismer valaki jó dietetikust, akihez ellátogathatnék? Sajnos a környezetemben senki nem küzd hasonló problémával.



2020. szept. 29. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy mit és mennyit eszel, iszol egy nap?
2020. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebbe a cipőbe járok :/

3 évvel ezelőtt eléggé testes voltam, azóta fogytam 30 kilót de ez kicsit sokaltam már a végére, és kicsit vissza akartam hízni, akármit próbáltam nem sikerült, sőt még fogytam két és fél kilót. Pedig folyton ettem, nem edzettem 🤨.

Most meg amikor eldöntöttem hogy megszeretném tartani ezt a súlyt egy idő után elkezdtem hízni 😆

2020. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Reggelire: Ált. könnyű ételeket szoktam (gyümölcs, joghurt és szendvics). És kávét is iszom.


Ebédre: Változó, de igyekszem mindig valami meleg ételt enni, ha ez nem kivitelezhető, akkor 1-2 szendvicset.


Délután szoktam nasizni. Valamikor csak egy gyümölcsöt eszek, de valamikor egy tábla csokit is bevágok.


Vacsira: Előfordul, hogy egészségtelenebb ételeket fogyasztok (Pizza, Hamburger, vagy más gyorskajáldából rendelt étel.) / Ami az ebédből maradt / Fagyasztott ételeket készítek.


A szénhidrát poros italomat vagy ebéd vagy vacsi mellé iszom meg. A napi folyadékbevitelem pedig botrányos. :D


Egy átlagos nap 2000 kalóriát viszek be ezekkel.


Sajnos nem szoktam mindig figyelni, hogy pontosan mit/mennyit eszek (lehet ez is baj :P), de azért remélem tudtam hasznos információkat adni.

2020. szept. 29. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress dietetikust!
2020. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csináld úgy mint én

Egész nap feküdj az ágyban és telefonoz és egyél sok zsirost.

Én viszont fogyni szeretnék 85kg

2020. okt. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!