Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 200 felüléssel és citromo...

Napi 200 felüléssel és citromos víz ivásával fogyhatok?

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 12:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%

Kérlek...

Aki rendszeresen edz az tudja, hogy napi 200 felülés az pontosan pár felülés mert csinálhatsz belőle 1000et is semmit nem ér fogyás szempontjából ahogy más írta előttem remek Blokk pl. Egy koredzésen, hogy ne intenzív mozgásból álljon minden állomás de ennyi.

Aki pedig normálisan ézkezik mégis hízik az belátja hogy valamit csúnyán elrontott és állít a makrokon.

A Kólás kérdés pedig nem véletlen volt...mert ha eddig azt ittál volna lenne értelme a cukros löttyöket vízzel kiváltani de ha eddig vizet ittál akkor még ez sem érdekes.

2020. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
#6-os Írd le egy napi étkezésed, mit iszol, mennyit eszel, illetve mit takar a rendszeres mozgás. Nemed, magasság, kor, súly? Ezek alapján tudunk segíteni.
2020. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Citromos és sima vizet iszok. Étkezésenként eszek. Chipset meg kólát nem iszok/eszek. Tizennyolc alatti vagyok növeledésben lévő. 165 centi vagyok, ötven kilenc kiló és fiú
2020. okt. 21. 01:03
 14/26 anonim ***** válasza:

Nem csak chips meg kóla létezik. Étkezésenként eszik mindenki. Hogy máshogy lehetne?

Valami ilyenre gondolok:(Ez nem az én étkezésem csak légből kapott példa)

Kati vagyok, 18 éves 60 kg 167cm

Hetente 3x járok futni alkalmankent 6 km-t

Sulyzos edzést heti 3x csinalok

Egy nap nekem 5 étkezésből áll

Reggelire általában valamilyen szendvics fehérkenyérből, cukrozott teával

Tízórai turorudi

Ebéd valamilyen főtt étel amit anyukám főz

Uzsonna egy narancs

Vacsora müzli tejjel


Meg kell találni a hibákat a táplálkozásodban azt csak így lehet


Azt mondtad rendszeresen edzel, ez mit takar?

Futás, úszás? Valami más?

2020. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Azzal ugye tisztában vagy, hogy a felüléstől tönkre mehet a gerinced?!


"Étkezésenként eszek"

Jé..tényleg? Nem mondod?! Ha nem írod, ki se találjuk. Igen, és mit eszel és mennyit?


Miért kell mindent harapófogóval kihúzni? Ennyi a te szókincsed? Olvass sok könyvet!


Légyszives tényleg mindent írj le, úgy, ahogy a 14-es kérte.

2020. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem.
2020. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok, 165 centi, és ötvenkilec kg

Hetente háromszor járok iskolába, és az odamenő út háromszáz méter

Naponta súlyzózok fél órát öt kilóssal

Egy nap nekem három étkezésből áll

Reggelire mindig mást eszek, de legtöbbször mimdig valami olyat, amit seroenyővel főznek

Ebédre mindig mást eszek, de legtöbbször mimdig valami olyat, amit serpenyővel főznek

Vacsorára is mindig mást, de legtöbbször mindig valami olyat, amit serpenyőben főznek

2020. okt. 21. 10:49
 18/26 anonim ***** válasza:

"Reggelire mindig mást eszek, de legtöbbször mimdig valami olyat, amit seroenyővel főznek


Ebédre mindig mást eszek, de legtöbbször mimdig valami olyat, amit serpenyővel főznek


Vacsorára is mindig mást, de legtöbbször mindig valami olyat, amit serpenyőben főznek"


Reménytelen eset vagy. Komolyan, egyes emberek miért csinálnak gyereket, ha luxus velük foglalkozni? Itt van egy 16 éves kisgyerek, aki képtelen leírni, hogy mit reggelizik, mit ebédel és mit vacsorázik. Nincs szókincse. Azt se tudja leírni, hogy pl. reggelire iszok kakaót és hozzá szendvicset eszem. Ebédre húslevest, zöldséget, sült húst. Vacsorára gyümölcsöt és húst.


Kérdező, mit nem értesz azon, hogy részletese, mindent szó szerint írj le! Így nem lehet neked segíteni, hogy nesze semmi fogd meg jól választ. És mi abból hogyan szűrjük le, hogy mit eszel, ha mindegyikhez ugyanazt a szöveget bemásolod? Ebből mi derül ki, hogy mit eszel?


Iskolában hányas tanuló vagy? Magyarból milyen jegyeket kapsz?

2020. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
ui.: Ha nem 16 éves vagy, bocsi, de most ezt lőttem be.
2020. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nyugi, csak egy troll. Ilyen buta, érthetetlen ember csak a kisegítő iskolában van.

troll kérdésnek indult aztán a mit képzeltek válaszok helyett jöttek a segítők amire a kérdező nem számított így most hülyeséget böfög mindenhova.

2020. okt. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!