Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Részletek...

Miért nem fogyok? Részletek lejjebb...

Figyelt kérdés

Szóval. 45 éves nö vagyok. 167 cm, 100 kg.

Augusztusban voltam kivizsgáláson, labor, hormonok, pajzsmirigy, minden. Csak a koleszterin magas. Fogyjak le. Ha nem teszem, ráraknak koleszterin gyógyszerre.

Na akkor elkezdtem diétázni. Augusztus óta nincs kenyér, krumpli, cukor, üdítö, csoki, fagyi. Van helyette csirkemell, sok zöldség, bulgúr, halak, teljes kiörlésü cuccok, néha gyümölcs, natúr joghurt, túró, zabkása. Tehát semmi olyan rossz kaja, mint korábban.

És hetente 4x saját testsúlyos edzés itthon. 25-30 perc. Mégse fogytam semmit. Mit csinálok rosszul?


2020. okt. 22. 00:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád, hogy 1 nap ezekből mit és mennyit eszel példaként, illetve hogy mit iszol? Cukorterhelést néztek (IR miatt)?
2020. okt. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Az egészséges ételekből is meg lehet haladni a számodra ajánlott mennyiséget. És akkor nem fogsz fogyni vagy még hízol is.

Érdemes lenne leírni egy nap miből mennyit eszel pontosan. (Grammra pontosan, ugyanis a kis tányér, kis szelet, kis kanál nem mennyiség).

Én eszem mindent, kenyeret, sütit, cukros ételeket is, amikor megkívánom és belefér a kalóriába, mégis fogyom.

2020. okt. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Fogyás szempontjából nem az ételek minősége számít, hanem a mennyiség.
2020. okt. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséges ételekből is lehet túl sokat enni. Egy térdsérülés miatt nem tudtam mozogni, sportolni, menni se, joghurton, gyümölcsön éltem, alig ettem, mindig éhes voltam, és híztam 2 kilót. Amikor jöttem-mentem, bicajoztam, talpon voltam egész nap, mindent megettem, amit láttam , és fogytam. Próbálj többet mozogni, és kevesebbet enni. A szervezet a joghurtból, szőlőből is elraktározza a cukrot, ha az nincs elégetve.
2020. okt. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Mennyi volt a TSH-d, vércukrod? Inzulint nézték? Eleget alszol éjszaka?

Nem ártana számolnod a kalóriákat és a makrókat, ahogy előttem is írták, egészséges ételekből is lehet túl sokat enni. Bizonyos esetekben az se mindegy, mennyi szénhidrátot, zsírt, fehérjét viszel be.

2020. okt. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Saját magamból kiindulva (én sokáig kamuztam magamnak is):

- nagy a mennyiség

- sok a szósz, vagy zsírosan eszel (nekem pl a vaj a gyengém)

- csipegetsz napközben

- cukor helyett mit használsz? Méz? Ugyanolyan mennyiségben?

- biztosan nincs kilengés? Hétvégén sütike, 1-1 falatocska más kajájából?

- biztosan sportolsz ennyit, minden egyes héten?


Ha a fenti dolgokban is teljesen patyolattiszta vagy, akkor viszont rosszul vannak beállítva a gyógyszereid, minimum 10 kg fogyásnál kéne járnod egy ennyire szigorú diéta esetén.

2020. okt. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
De,mégis mi a fenét értesz saját testsúlyos edzés alatt,mikor 100 kiló vagy.Mit vagy hogyan csinálsz és hogy bírod megtartani magad?Biztos,hogy saját súlyos edzést végzel?
2020. okt. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
10%
Próbáld ki a Life-tilt módszert.Nekem bevált. (nem reklám valóban fogytam 40 kg-ot)
2020. okt. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"Augusztus óta nincs kenyér, krumpli, cukor, üdítö, csoki, fagyi"


Vicces, én is augusztusban kezdtem el fogyni és a fent felsoroltakból minden eszek, kivéve fagyit mert annyira nem kívánom.


Most tartok -11kgnál, további 9 a cél és nem, nem izomból fogytam. Minden gyakorlatból a konditeremben vagy jobban teljesítek vagy szintet tartok. Plusz órási kinézetre is a változás.


Ez egy egyedi eset, nem bizonyít semmit, de itt egy példa hogy nem az ételek megvonása adja az eredményt, hanem a megfelelő fehérje bevitel és kcal deficit.


Neked is ezt ajánlom.

2020. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

9# vagyok.


Pontosítok. Cukorból kb mindennap, de csak mértékkel nagyon keveset vagy időnként elmegyek barátnőmmel cukrászdába.


Csak kumplit és tésztát használok köretként.


Minden reggel fehér kenyérrel eszem a tojást.


Nagy részt Light és Zero Coca kólát iszom.

2020. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!