Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Keveset eszek, de változtatni...

Keveset eszek, de változtatni akarok rajta. Hogyan egyek többet hízás nélkül?

Figyelt kérdés

Sajnos elkövettem azt a nagy hibát, hogy koplaltam. Most, hogy már stagnálok (pedig keveset eszek), változtatni akarok rajta. Hogyan kezdjek bele? Holnaptól rögtön növeljem a kalória bevitelemet 300-500-al? (Eddig átlagosan napi 800 kcal-t ettem)

Kérlek kíméljetek a visszaszólásoktól, meg a "nem vagy normális" szövegektől. Köszönöm.



2020. szept. 9. 20:12
 1/3 Thunderfairy válasza:
70%
Ha aktivan le tudod sportolni akkor ehetsz többet is. Én is azota hiztam meg hogy abbahagytam az edzéseket. Amig lemozgod addig nem fogsz meghizni.
2020. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell számolni a súlytartó kalóriakereted, addig növelni, ha régóta ennyire kevés, akkor 1 hétig 300-al, és így tovább hetente. Amennyiben csak pár hétig csináltad, akkor mehet az 500kcal.
2020. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mozogj sokat.
2021. szept. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!