Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 182 cm vagyok és 75,5 kg....

182 cm vagyok és 75,5 kg. Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve próbálok fogyni, de nem megy. :(

Szinte minden nap elhatározom, hogy mától fogva fogyózok, de soha nem jön össze.

Mikor belépek a konyhába, és meglátom, hogy anyukám mit főzött, rögtön elfelejtem, hogy éppen "fogyózok".

Egyszerűen nem bírok ellenállni.

A nagymamám minden nap süt valami sütit is. :(

Mit tehetnék ez ellen?


Elég nagy a combom, és a hasam, és úszógumim is van.

Ezeket hogyan tüntethetném el?


Hallottam olyat is, hogy a hízás lehet betegségtől is. Ezt egy egyszerű vérvizsgálat ki tudja deríteni?

Nagyon sokat eszek, főleg este. Reggel nem bírok enni. Általában dél körül reggelizek. Hamarabb egy falat sem megy le a torkomon. Viszont este rengeteget eszek, és miután jóllaktam azután is éhségérzetem van. Mi bajom lehet? Segítsetek!!!!!!!


2010. aug. 9. 23:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
Kezdj el gyúrni!!!
2010. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Olvasd vissza a saját leveledet. Egyetlen sort sem írsz a sok zaba ( ami nem baj) utáni testmozgásról. Így ha csak kicsit kevesebbet fogsz enni, akkor csak kevesebbet fogsz hízni is, de hízni fogsz továbbra is. Aztán elérsz mejd egy olyan határra, hogy nem is fogsz tudni mozogni sem, mert túlsúlyos leszel. Tehár, ahogy az első írta: kezdjél el gyúrni. És akkor falhatsz is tovább.

2010. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

"Egyszerűen nem bírok ellenállni.

A nagymamám minden nap süt valami sütit is. :(

Mit tehetnék ez ellen?"


Például mond azt, hogy egészségesen élsz, ezért nem eszel káros ételeket. :) Nálam bevált. :P

2010. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Arról sem írt, hogy fiú vagy lány, + azt sem írta, hány éves...

A magasság/súly normálisnak tűnik, de ez még önmagában nem jelent semmit.

A hízás lehet betegségtől, persze, de amiket leírtál, hogy mennyit eszel, meg nem bírsz ellenállni, akkor nálad nem arról van szó...

2010. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ne csodálkozzál, hogyha saját elmondásod szerint rengeteget eszel, meg nem bírsz a sütiknek ellenállni.


Ha tényleg annyira szeretnél lefogyni, mint ahogy írod, akkor sütit egyáltalán nem ehetsz, este keveset, napi 5x egyél egészséges ételeket, sovány húst, zöldséget, zabkorpát. Semmi csoki, üdítő, ilyesmi.


Amúgy a súlyod egyáltalán nem vészes, más ilyen magasan ennyi kilóval teljesen vékony. Úgyhogy járj el futni naponta 1 órát, vagy biciklizz, stb.. és biztos lesz eredmény.

2010. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
dobj egy képet magadról, hogy lássuk a problémát
2010. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

detto ugyanez...:D

hiába döntöm el, hogy jó, akkor most fogyókúra, ahogy meglátom a finom kaját, rögtön elfelejtem..Mintha én írtam volna..

2010. aug. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy,akkor jó a súlyod,viszont a reggelit ne hagyd ki.Ezek a családi beidegződések-kajálások meg elhatározás és pénztárca kérdése csak.
2010. aug. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Ja és lány vagyok, 15 éves.

2010. aug. 10. 08:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem bántás, de nincs bajod, egyszerűen gyenge az akaratod. A legkényelmesebb, hogy ráfogod valami szervi problémára, pedgi errő szó sincs. A gyomrod pedig eléggé kitágul az esti bezabálástól, ezért érzed még utána is, hogy éhes vagy. Saját magadon tudsz csak segíteni. És a sport tényleg kell. Azon kívül,hogy gyorsítja a fogyást, nekem pl. mindig az jut eszembe, amikor be akarok dobni egy szelet sütit, hogy hülye vagyok, ezért a 5 perces élvezetért döglődjek egy órát a taposón? Na ilyenkor az esetek 90 %-ban megállom, hogy megegyem, a maradék 10 meg néha belefér.
2010. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!