Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így hatna?

Szerintetek ez így hatna?

Figyelt kérdés
napi fél óra torna + leg magic használata (az olyan 5percig) ez mellett teát(ízesítés nélkül) meg vizet inni.puffasztott rizzsel meg háztartási keksszel +délben valami főtt kaja,este 6után nem enni+ barackot enni(napi 3-4db) tudom,hogy nem így kéne meg minden..de hónap végéig nagyon fontos lenne pár kilótól megszabadulni (fontos találkozóm lesz) mennyit tudnék így fogyni? amúgy én az a fajta könnyen fogyós vagyok..
2010. aug. 10. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem jó.Teljesen kihagytad a fehérjéket.Ha ezt teszed leépülnek az izmaid a bőröd lötyögős lesz,a szervezet meg beáll tartalék üzemmódba,vagyis raktározza a zsírt.

A diéta lényege nem az önbüntetés,hanem a magasabb fehérjebevitel-kb 2g/tskg-és a csökkentett szénhidrátbevitel.

Ezzel az étrenddel lassítod az anyagcseréd,mikor te gyorsítani szeretnéd.3 óránként egyél,ezt a 6 óra után nem evős butaságot is felejtsd el!

Proteinturmix,rántotta paradicsommal,csirkemell csésze rizzsel,túró.Ilyesmiket ajánlok.

2010. aug. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez jó
2010. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!