Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen a reggelim? :S Mennyi...

Milyen a reggelim? :S Mennyi kcal van benne kb?

Figyelt kérdés
Nos eszek egy olyan 30g csokis rizspelyhet(kb. 117 kcal) meg egy fél grapefruitot.
2010. aug. 10. 07:52
 1/8 anonim válasza:

itt egy kalória táblázat:

[link]


E szerint a fél grapefruit kemény 18kcal.

2010. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a reggelid? Kalap szar.

Először is ez semmi, ez 0. A testednek nem elég ennyi kaja.

Másodszor mi az hogy csokis rizspehely? Helyette ehetnél normális ételt is, például zabpelyhet.

2010. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1: köSZI

2: Cerbona cucc :D amugy én nem eszek sokat és nem szoktam nagyon egyészségtelenül étkezni ez nekem mindig elég de van amikor csak grapefruit van amikor csak rizspehely.

(csak csirkemellt eszem húsok közül, nem eszek gyors éttermekben)

és az a bajom hogy ami másoknak a fogyókúrás étrend az nekem a teljesen normális... így meg szart se fogyok...

2010. aug. 10. 08:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked "normális", ami másnak fogyókúrás, gondolom, azért nem fogysz sz*rt se, mert nincs miből.

Lehet, hogy nem vagy éhes, de a szervezeted éhezik.

Mi ez, ha nem egészségtelen?

Vagy magyarázd el nekünk az egészség fogalmát.

2010. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 tojásos rántotta mindennel, ami kell (kechup, mustár) vagy 2 tükörtojás + 1 db vmi teljes kiőrlésű cuccból. Ez reggeli. Legalább a napnak ebben a szakában egyél rendesen, ne este 10-kor rohamozd meg a hútőt, mert előbb-utóbb azon kapod magad.
2010. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utálom a tojást 2 éves korom óta...
2010. aug. 10. 09:26
 7/8 anonim ***** válasza:
nem édességet kéne enni reggelire,hanem valami rendes tápláló dolgot. mondjuk zabkását, natúr joghurtot gyümölccsel és egy kis zabpehellyel.
2010. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én minden reggel kb 4 ek. natúr zabpelyhet eszem, mellé vagy 1-1,5 dl tej + méz, vagy 1-1,5 dl gyümölcsös tejsavó.


Az a baj, hogy a szervezeted megszokja a kevés táplálékot, és ezért nem fogysz, mert az anyagcseréd alkalmazkodott ehhez, ezért neked már ez a normális:-S

Csak fokozatosan tudsz változtatni rajta, már ha akarsz.

2011. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!