Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így le lehet...

Szerintetek így le lehet fogyni? (részletek)

Figyelt kérdés

R: barnakenyér vajjal, mézzel, lekvárral, müzli (valamelyik)

E: hal vagy csirke, rántottsajt volt ma zöldségekkel

V: gyümölcs


este 6 után nem eszem és napi 30-40 perc sport.


Mit kellene változatatnom? És ha így haladok akk mennyi idő alatt fogyhatok 20 kg-ot? Tapasztalatok? Tanácsok?Válaszokért előre is köszi!


2010. aug. 10. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Pontosan miből mennyit? Hány kcalra gondoltál? Milyen magas és hány kiló vagy? Mennyi a testzsírszázalékod? Mióta sportolsz? Mit takar az a 30-40 perc sport? Milyen intenzitású? Hány éves vagy?

Ezek után már meg lehet durván becsülni a siker mértékét. A másik: Miért nem eszel 6 után?

2010. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Több fehérje, és kevesebb szénhidrát kéne szerintem. Pl. reggelre ne egyél lekvárt meg mézet, inkább sonkát vagy tojást a kenyér mellé. És a kenyér legyen teljes kiőrlésű, ne csak barna színű. Ebédre jó a zöldség köret és a hús, csak épp ne rántott dolgokat egyél. Vacsorára a gyümölcs szerintem nem jó ötlet, mert én biztos farkaséhes lennék utána. Inkább csirke vagy hal kevés rizzsel vagy zöldségekkel. Gyümölcsöt pedig egyél tízóraira és uzsonnára inkább, egy-egy szemet. És nyugodtan ehetsz este 6 után, pl. 7 órakor még simán vacsorázhatsz, ha 10-11 körül fekszel le.
2010. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert este 6 után,nem szabad;)Mert ha eszel pl 8-kor és lefekszel aludni,akkor a gyomrod dolgozik és rakódik le a zsír.Szal 6-tól hagyni kell a gyomrot emészteni.
2010. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
De ha egész nap nem ettél semmit csak elalvás előtt két perccel egy szendvicset akkor mégsem hízol! A napi limit legyen meg kész. Bár tény, hogy nem érdemes este enni csak keveset mert nem lehet tőle jót aludni. De éhesen sem jó lefeküdni.
2010. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem igazán sportoltam, úgyhogy egyenlőre valami light-os dologgal kezdem. Rubint Réka "Van öt perced?" videókat megcsinálom mind a hármat háromszor. És olyan 4-5 naponta valami ugrálós videót vagy futok, bicózok. Am 16 éves vagyok és 74 kiló a cél az 54 lenne persze fokozatosan, már 10 kg is nagyon jó lenne. Olyan 169-170 cm lehetek.
2010. aug. 10. 14:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Kell vacsorázni, valami salátát hússal vagy tojással vagy sajttal, esetleg virslivel, ha szereted (természetesen jó minőségűvel).

A reggeli szar, bármelyiket választod, minden reggel megeszel egy halom cukrot. Többre mennél sovány sonkával, sajttal meg zöldségekkel.

2010. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok értem. Köszi a válaszokat! Szerintetek sikerülhet, ha mindent betartok?
2010. aug. 10. 14:42
 8/8 anonim ***** válasza:
a reggeli egyáltalán nem jó. tömény cukor. én nem fogyózom, de vajaskenyeret lekvárral vayg mézzel tuti nem ennék, még reggelire sem. az ebéd az oké. vacsora megint nem jó mert vacsorára fehérjét kell enni. gyümit egyél tízóraira. ja és ne 3x egyél hanem legalább 5x keveset.
2010. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!