Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elítéled a túlsúlyos embereket?

Elítéled a túlsúlyos embereket?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 15:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
nem itelem el oket, csupan azokat a tulsulyos embereket, akik folyamatosan nyavognak a sulyok miatt es NEM tesznek ellene semmit :(
2010. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
*sulyuk
2010. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én el. Genetikailag is hízékony vagyok, de 1-2 naponta lejárok kondiba, ügyelek rá, hogy mit egyek, és nem vagyok hájgombóc. Ha valaki le akar fogyni, és van akaratereje, akkor simán sikerül neki. Csak általában mindenki már az elején feladja, mert gyenge. Akkor is gyenge volt, mikor a kajába menekült, és most is az.
2010. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

16:13

Teljesen egyetértek veled...így kéne mindenkinek gondolkodni,vagy legalább hasonlóan !

Én pl. nem festem magam,nem járok márkás cuccokban (jó persze van talán össz vissz 3 db ha nem több de akkor is...)nem vasalom a hajam,mert minek főleg ha alapból egyenes(nem annyira,de egyenes) és talán ha egy évben 5-ször veszek fel kiegészítőt...

2010. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Személyfüggő...
2011. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!