Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon vészes ha megettem egy...

Nagyon vészes ha megettem egy töltött káposztát kenyér, tejföl és egyebek nélkül? Hány kcal?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom de téged a pszichiátrián szívesen fogadnának ilyen aggyal .
2020. nov. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
jajj
2020. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Belefért a keretedbe? Ha igen akkor mi a probléma?

Ha nem, akkor sincs semmi probléma. 1 ilyen naptól nem lesz semmi. :)

2020. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen diétát követsz, és mivel volt töltve a káposzta. Ha hússal, akkor egy alacsony szénhidráttartalmú diétába nem hogy belefér, hanem tökéletesen beleillik.
2020. nov. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Pont nemrég írtam a magát anorexiásnak tartó lány kérdésére, hogy ide ne jöjjön ha megeszik két adag töltött káposztát, hogy "úristen most akkor elhíztam???". Erre bas"ki nem ő, de valaki csak ide jött. Igen, neked is csak annyit tudok mondani, hogy holnapra 5 kilót felszedsz egy kis darálthústól meg rizsától. Ha ma még lefutsz 5 km-t, talán megúszod.
2020. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!