Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy túlsúlyo...

Honnan tudhatom, hogy túlsúlyos vagyok-e vagy sem?

Figyelt kérdés

Lehet buta kérdés, de kiírom: a testem fura. A BMI-m 22-23 körül van, ha jól emlékszem. Néhány helyen zsíros vagyok (hasam, fenekem, hátam, combjaim), más helyeken normális (vádli, karok, arc), de pár csontok nagyon kiáll: a csuklóm, könyököm, bordáim, medencecsontom eléggé látszik. Addig is látszottak kicsit, míg 25 felett volt a testtömegindexem.

Szerintetek fogynom kéne még?

166/61 kg vagyok. Eredetileg 55-60 kg volt a cél, de itthon rosszul vannak tőle, hogy én valaha 60 kilónál könnyebb leszek.


2020. nov. 27. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Kor? Nem?
2020. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18, lány vagyok
2020. nov. 27. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagy túlsúlyos egészségügyi szempontból.Amúgy én is 18 évesen voltam legkövérebb,amint elköltöztem otthonról,sokkal könnyebben ment a fogyás,szinte magától.
2020. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát, én 13-14 évesen voltam a legkövérebb, aztán még egyszer 16 évesen visszahíztam az eddigi max súlyomra, azóta szerencsére alatta vagyok.

Január/február óta akadozó, néha stagnáló, néha rohadt gyors fogyásban vagyok. 😅

2020. nov. 27. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább izmosítanod kellene kicsit.
2020. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!