Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális ennyit fogyni?

Normális ennyit fogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kicsit kezdek aggódni de orvoshoz sem szeretnék futni azonnal. Egy hónappal ezelőtt még 72.8 kg voltam és ma reggel 66.9 kg-t mutat a mérleg. Nem fogyókúrázom nincs rá szükségem. 172 cm magas vagyok és arányos a testem. De így már észre vettem, hogy nem ugyan olyan és őszintén nem tetszik a látvány. Normális dolog? Eszek rendesen, kevesebbet mozgok a vírus miatt. Kettő hónapja hagytam abba az edzést. Fél évig edzettem súlyokkal (70 kg-val guggoltam stb..) Lehet, hogy csak az az izomzat megy le amit felépítettem? Edzések előtt 68 kg voltam szóval így már alatta vagyok 1 kg-val.
2020. nov. 28. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Férfi, vagy nő vagy?
2020. nov. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat elfelejtettem oda írni. Nő vagyok! :)
2020. nov. 28. 08:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Értem:)

Biztosan ugyanannyit/ugyanolyanokat eszel? Az egyik nap fel kellene írnod

Az edzéshiány miatt veszíthetsz izmot,elpuhulhatsz de nem hiszem hogy ugyanannyi kaja mellett fogynod kéne

2020. nov. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazság szerint még többet is eszek, mert edzések alatt diétát tartottam. Rengeteg szénhidrátot viszek magamba. Annyi, hogy nem iszok továbbra sem energiaitalt. Ez maradt meg edzések után csak.
2020. nov. 28. 08:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor pont,hogy inkább zsírosodnod kellene, de ennyit nem fogyni

Mindegy szerintem pár hétig figyelj a kajára,hogy elég kalóriát,szénhidrátot,fehérjét vigyél be,aztán ha tovább fogysz így is,csak el kéne menni az orvoshoz

2020. nov. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben van nagyon szépen köszönöm! ☺️ Remélem nem fogyok tovább, nem szeretnék újra 58 kg lenni. Nagyon vékony voltam semmi alakkal. Borzalmasan éreztem magam úgy
2020. nov. 28. 09:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az energiaital cukros üdítő, szóval abba a kategóriába rakd. Edzésre nézve annyi a káros hatása, hogy dehidratál, szóval edzés előtt, közben nem érdemes inni.

Az izom biztos, hogy pusztul, sajnos a tested egy árva izomsejtet sem fog megtartani, amit nem használsz. Az izomvesztéssel sokkal nagyobb súlyt dobsz le, mint amennyi zsír feljön.

Lehet köze a folyadéknak is a súlyodhoz. Lehet a 73 kilós mérésnél jó vizes voltál, most pedig nincs benned annyi... Nagyon sok összetevős ez a dolog.

2020. nov. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Nem hogy örülnék neki
2020. nov. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó nem mindenki egyforma, vannak akik 50kiló alatti súllyal átlagosak(pl én) de van akin máshogy oszlik el, és így egészséges,formás

Írta is a kérdező, hogy így érzi jól magát

2020. nov. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!