Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak saccoltok?...

Hány kilónak saccoltok? Nagyon hájas vagyok? 170 centi a magasságom.

Figyelt kérdés
[link]

2020. nov. 28. 22:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk a kontrát is meg lehetne fogalmazni kultúrember módjára, de a gyakori topmodell és fürdőruha/gatyamodell szekciója suttyó módjára nyilvánult meg a kommentek 90%-ában. Mindezt úgy, hogy a magyarok 75%-a túlsúlyos, 40%-a elhízott. Szóval jó eséllyel dagadtak is fikáznak téged.
2020. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
51%

Ez csak az én véleményem, de nekem nem a háj mennyisége tűnt fel először, nem az "zavarja a szemem".

Sokkal inkább az, hogy úgy néz ki, mintha semmit nem sportolnál.

Próbálom nem paraszt módon megfogalmazni, de az izom adja az igazi alakot, feszességet, és (SZERINTEM) az, hogy azon a feszes, izmos, tónusos testen ki mennyi husit szeret, már csak ízlés kérdése (persze egészséges határokon belül).

És annak, aki azt mondja hogy "nem értem mi a baj vele, átlagos", kérdezzük meg pl a WHO-t hogy ami átlagos az automatikusan jó is lesz-e...

Amúgy szerintem nincs nagy gáz veled, nincs rossz alkatod, (főleg hogy inkább lábra hízol), ezen csak egy kicsit kéne javítani hogyha nem érzed így jól magad. (Az unalomig ismételt dolgokkal, edzés+normális kaja, ha valami nem tiszta keress fel szakembert).

Viszont ha neked jó így, akkor sincs nagy baj, ha erre már nem jön több fel.

N

2020. nov. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
76%
A karjaid és a lábaid elég vastagok, és az első képen az úszógumid is látványos. A második képen, oldalról jobban nézel ki, mintha vékonyabb is lennél. Szerintem olyan 10 kilót ledobhatnál, 80 kg körül tippelnélek.
2020. nov. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen magas vagyok a legmagasabb súlyom 70 kg volt az elég sok volt de ennél vékonyabb voltam sokkal. Szóval izomtömegtől függően 80-90 közé saccolnálak. 65-re lefogysz már teljesen jó vagy.
2020. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Jók az alapjaid. Ebből az alakból szerintem megfelelő táplálkozással és sporttal csinos testet tudsz formálni. Még időben kapd el, mert később már nehezebb lesz.
2020. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapjaraton lehetne egy tok jo formad, szerencses vagy a magassagod miatt (a magasabb embereken azert jobban elolszlik a suly)

Szerintem minimalis odafigyelessel, eletmodvaltassal siman ossze tudnal hozni egy NAGYON jo alakot.

Es tenyleg nem kene megeroszakolnod magad, mint pl. csirkemellsonkan meg uborkan elni es 10 orat edzeni 😀


En azt javaslom, kezd el minimum 2 naponta sportolni valamit, es egyel egy hangyanyival kevesebb szenhidratot, tobb feherjet, cukros dolgokat keruld stb.

Tenyleg csak minimalis valtoztatasokkal szerintem nagy lesz a valtozas :)

Most pont azon a ponton vagy, hogy vagy osszekapod magad es lesz egy szuper alakod, vagy elindulsz a lejton 😀

2020. nov. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
170 centi magassághoz én megkockáztatnék 90kgot is, megtudjuk amúgy hogy mennyi vagy valójában?
2020. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Ja. Meg.

87 kg.

150+ról indultam 3 éve.

Izom a háj alatt. De az alatt biztos szép tónusos, csak hát nem látszik.

Kevesebbet és jobban nem tudok enni. Mozgás heti 4x.

Köszönöm a válaszokat.☺

2020. nov. 30. 22:26
 29/33 anonim ***** válasza:

Szép eredmény, gratulálok!

#23

2020. dec. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Amúgy így teljesen jó, gratulálok :)

Szerintem fix hogy van izmod is, ugyanígy néz ki kb. a testem és kisebb a BMI-m 3-mal.

2020. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!