Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 6-7 kg látványos...

Szerintetek 6-7 kg látványos lehet a magasságomhoz?

Figyelt kérdés
Jelenleg 174cm vagyok, férfi, Endomorph testalkatú, bár ezzel se vagyok tisztába, mert széles a vállam, mell izmom is ugymond formás, széles, nincs középen mint egy Endomorphnak, viszont vastagak a lábaim és nagy az uszógumim, ami nagyon zavar sajnos, ezért ruhát se szeretek venni mert amikor belenézek a tükörbe még a kedvem is elmegy hogy milyen formálatlanul áll rajtam, szeretnék ezen változtatni és igazából most fogok nekiállni edzeni,és diétázni. Úgy gondoltam hogy annyira lefogyni se szeretnék, így lőttem be ezt a 6-7 kg-t ami szerintetek elég lehet hogy visszanyerjem egy kicsit az önbizalmam?

2020. febr. 28. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég lehet.
2020. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De nem tudjuk jelenleg hany kg vagy. 6-7 kg egyébként biztosan larvanyos, hacsak nem 120 vagy most.
2020. febr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elnezt az meg kimaradt, amugy 84 kg vagyok
2020. febr. 29. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!