Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 26 éves,185cm magas és 115kg...

26 éves,185cm magas és 115kg vagyok. Ajánljatok valami egyszerű diétás étrendet, amit munka mellett is tartani lehet! Mit tegyek, hogy kb 10-15 kilótól megszabaduljak?

Figyelt kérdés
Régebben 3-4 évvel ezelőttig rendszeresen edzettem (igaz, inkább súlyós, erőszintnövelő edzés), aztán derék és térdfájásaim miatt hanyagolni kezdtem. Azóta súlyom kb 10 kilóval több, de az izomtónusom is kisebb. A bajom, hogy nagyon rendszertelenül dolgozom így a naponta kiszámított kalóriákkal bajban vagyok, hiszen nem tudok rendszert vinni az étkezésekbe. Kerékpározom és ritkán kocogok is, de a munkarendem miatti étkezési problémák szerintem nagyon sokat rontanak a dolgon. Főleg szendvicseket, gyümölcsöt eszek, mivel ételt melegíteni a munkahelyen nem nagyon tudok... Szóval írjatok tanácsot, étrendet, stb!
2010. aug. 11. 21:02
 1/1 anonim válasza:

A 90 napos diéta egész jó,ahhoz tudsz rendelni is kaját.De az is jó,ha este 6 után nem eszel egyáltalán,ha mégis nagyon megéhezel,akkor salit,zöldséget,vagy egy könnyű,kis adag husit,pulykát,ilyesmit.Édességeket hagyd el(havonta egy valami belefér:) ),joghurtok is elég hízlalóak,fehér kenyér helyett valami teljes kiőrlésűt,tésztát is teljes kiőrlésűt és kis adagot,de jobb lenne elhagyni.

Én most Dr. Markert Turbóját csinálom(igaz,a Lifestyle módszert),de szerintem tartható a rendes program is.Azzal tutira le tudsz fogyni viszonylag hamar,csak vigyázni kell,hogy ne hízd vissza.Utána be kéne tartani a fent leírtakat.

2010. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!