Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki írna nekem egy étrendet...

Valaki írna nekem egy étrendet fogyáshoz, légyszi?

Figyelt kérdés

Kigrammozva. Édesség NE legyen benne, légyszi, egyáltalán, mert nem szeretem és felesleges plusz kcal is. Csakis egészséges, hasznos kaják legyenek. Napi 2x másfél órát edzek. Hétfőn csak 1 másfél órás edzésem van, vasárnap pedig van a pihenő nap + sportmasszázs.

Próbáltam már magamnak összeállítani étrendet, de nem ment. Szóval, aki ért hozzá, az nem állítana nekem össze egy heti étrendet? 🥺 Előre is köszönöm!



2020. dec. 5. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Neten rengeteg kaja van ahol választhatsz. Másrészt kb semmi infó nincs per pill. Allergiás vagy-e van e vmi betegséged , mennyi kcal a napi keret
2020. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aki tudna segíteni, írjon privit és elmondom a részleteket! :)
2020. dec. 5. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Mi adjunk neked ingyen tanácsot. A dietetikusnak meg a személyi edzőnek fizetni kell érte, ugye?

Egyébként is, ami nekem bevált étrend, nem biztos hogy neked is beválik. Dietetikusak meg nem vagyunk hogy neked készítsünk étrendet. Szállj le a földre.

2020. dec. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyél keveset.
2020. dec. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Válassz egyet a testsúlyodnak megfelelően:

1046 kcal: [link]

1670 kcal: [link]

2000 kcal: [link]

2020. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!