Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 hónap alatt 22kg-t fogytam,...

5 hónap alatt 22kg-t fogytam, viszont pár hete megállt a fogyás. Az étrenden nem változtattam, heti 2x futok és otthon tornázok. Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Az edzés változatos, a futások hossza és a táv is. Otthon pedig súlyzózok is.

Az étrendet is próbálom variálni, de 5 hónapja diétázom és a kreativitásom kezd elfogyni. Egyébként 178cm magas vagyok, 78kg (nő). Jelenleg az XL ruhák helyett M/S-t hordok. Ennek nagyon örülök, de a célom 72-73kg. Mit tanácsoltok az utolsó "hajrára"? :)



#Fogyas beinditasa
2020. dec. 12. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szia. Vagy tarts mindent úgy ahogy eddig és majd beindul, vagy 2 napig kb 3e kcal körül egyél (nem fogsz ennyitől hízni) aztán állj vissza a szokásos kalóriamennyiségedre. Nekem mindkettő bevállt. Gratula az elért eredményedhez. 185/75 F
2020. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetes jelenség.
2020. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

a szervezeted megunta a sanyargatást, most átállt beosztó, kevésből is megélek módra.

Na mot kell vigyázni, mert ha a megszokottól akár napi száz kcallal többet eszel, visszjön néhány kiló..


Ősz van, a szervezet raktároz, tehát nem enged fogyni..ez több tízezer év éhezésének következménye, az evolúciót nem lehet holmi teszkóval becsapni...


Vigyázz, most könnyen visszajön amit egyébként túl gyorsan adtál le..


ami szép eredmény.

2020. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
22 kiló leadása után csökken a tested alap kalória szükséglete. Számold újra a napi kalória igényed és állíts az étrendeden. Ez teljesen normális dolog, főleg ekkora súlyleadás után.
2020. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

153-ról indultam, 110 a cél, most 124 vagyok (196 cm férfi).

Most nekem is megállt, 1 hete ugyanannyi. 2000 kalóriát ettem egy nap, most levittem max. 1800-ra. Talán mozdult lefelé. Szóval sokaknál előfordul, ilyenkor szokták sokan feladni, de én pl. már csakazértis keményebben csinálom. Tudom, hogy be fog indulni, a kondi, a kalória, a fehérjebevitel TUDOM, hogy nem hazudik, a matek sosem teszi. Kitartást neked, fog mozdulni, türelem.

2020. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!