Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő mire újra lapos...

Mennyi idő mire újra lapos hasam lesz?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok. Az utóbbi 3-4 hónapban felszedtem 5-6 kg-ot. Ezzel önmagában nem is lenne bajom viszont egy valami nem tetszik benne. A hasam. Narancsbőrös lett és teltebb lettem derék tájon. Nagyon zavar. Diéta és futás remelem elég lesz hozzá, hogy ismét szép hasam legyen. A súlyom rendben van. 53 kg vagyok.

2019. aug. 22. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
He nem kezdesz kifejezetten diétázni, csak egészségesebben élni, akkor kb amennyi idő alatt a felesleg feljött. Ha pedig rendesen odafigyelsz 2 hónapon belül meglesz. Ne várj gyors fogyást, mert nincs nagy felesleged, legyél türelmes magadd!
2019. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
53 kg vagy plusz 5-6 kg-al?? Hány centi vagy? Súlyzós edzés és a végén fel óra kardio. Baromi sok folyadék. Önmagában a futás nem elég a narancsbőrre.
2019. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
162 cm vagyok. Sajnos nem figyeltem oda és igen felszaladt pár kiló. A narancsbőrrel van problémám.
2019. aug. 23. 00:33
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nagyon kellett rád az az 5-6 kg, nagyon vézna lehettél. A súlyod jó, edzéssel formálhatod az alakod. Persze az sem baj, ha odafigyelsz az egészséges táplálkozásra, de 50 kg alá ne menj.
2019. aug. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tisztábban kell kajálni. Cardio nem fontos, az kiegészítő a diéta mellé.

Még annyi, hogy 28 évesen már nem úgy működsz, mint 4 éve :P

2019. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!