Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ducik ha nektek is előfordul...

Ducik ha nektek is előfordul ilyen, hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
elég vastagok a combjaim,és ahol összeérnek ott ilyen barnás színű lett a bőröm.mivel tudom helyrehozni?
2010. aug. 12. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
en ha szoknyat viselek, mindig veszek fel ala egy biciklisgatyót, illetve mostanaban valtottam "alakformalo alsonemu"re, igy nem er ossze :)
2010. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy kend be hintőporral, az is segít, hogy ne súrlódjon. De az előttem válaszoló tanácsa nagyon jó, kis alakformáló alsónemű, és meg van oldva. Tapasztalatom szerint nagyon hamar elmúlik, ha nem ér újra össze, gyorsan gyógyul. Kenegetheted (ha nem sebes, kidörzsölt nagyon, csak barnás) testápolóval is.
2010. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. aug. 12. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett olyan, de nagyon zavar, hogy összeér, mármint nem úgy zavar, hanem ha szoknya van rajtam:-S Rossz érzés:-/
2010. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!