Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy kevesebb...

Mit csináljak hogy kevesebb zsír legyen rajtam?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok 182 cm és 66,5 kg


76 kg voltam mikor elkezdtem edzeni és normálisabban étkezni, sikerült 10 kilót fogynom de még van egy kis zsír a hasamon. Kockás hasát szeretnék de nem tudok sehogy sem zsírból fogyni. Mit csináljak hogy kevesebb zsír legyen rajtam?



2020. dec. 20. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi a testzsírszázalékod? Mi a testépítési rutinod?
2020. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer idősebb vagyok tőled.Én is súlyzós edzést végzek és pont ugyanebbe a problémába estem.Akkor kezdtek látszani a hasizmaim, amikor úgy döntöttem, hogy kipróbálom mi történik ha a szénhidrátot kizárom teljesen és zsírbevitellel oldom meg a kieső kalóriákat, megemelve a fehérjebevitelem 2,5g / tskg per napra.Tehát ciklikus ketogén étrendet folytatok.Kéthetente eszem szénhidrátot.
2020. dec. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1es kb 18%
2020. dec. 21. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Kockás hasad kb 10% nál lesz.

És az edzés?

2020. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy héten 6x edzek
2020. dec. 21. 23:42
 6/6 anonim ***** válasza:

De mit??? Mennyit???


Mi az étrended?

2020. dec. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!