Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
sziasztok. 165cm vagyok, es 85 kg. 19 eves. regebben sem voltam egy nadszal, de most azért tényleg kover lettem. csinaltam parszor mar dietat, edzettem is kozben, de 2-3 het utan sosem birtam tovább. valaki tudna valami tippet adni fogyassal kapcsolatban ? :/ tudom, kell hozzá kitartas, persze hogy kell. de most szeretnék ujbol nekiallni a dietanak es testmozgasnak, csak ha valaki tudna adni tippet vagy bármit, mi konnyithetne azon, hogy ne adjam fel 3 het utan az egészet mert nem bírom tovabb csinálni, nagyon megköszönném.
2020. dec. 24. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól összeállított étrend kell, ami kalóriában nem sok, mégis eltelít valamennyire. De így sem könnyű, kell az akaraterő hozzá.
2020. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
67%

Reggelire valami laktató, hogy napközben ne nagyon legyél éhes, ebédre zöldség/bulgur/levesek (nagyon sok egészséges recept van fent az interneten) vacsira pedig 5-7 körül valami apróság, hogy éjszaka ne legyél éhes. ÉN LEGALABBIS EZT KÖVETEM ÉS 6KG-OT FOGYTAM 3 HÓNAP ALATT, NEM ÁLLÍTOM, HOGY NEKED IS HATÁSOS.



Az édességek ellen nekem jó az édes reggeli (zabkása, joghurt gyümölccsel, gyümölcs, műzli szelet...) És ha napközben kívánok valamit akkor vagy gyümölcs vagy ha nem vagyok éhes csak kívánom akkor kimegyek sportolni.

2020. dec. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha magadtol 2-3 het utan abbahagytad eddig is, a kov.dietanal ugyanugy visszatersz a korabbi szokasaidhoz. Neked is kellene valaki, aki hajt kozben. Keress egy vagy tobb partnert az eletmodvaltashoz.
2020. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Hali!


Első és legfontosabb, hogy minden fejben dől el. Nem szabad feladni, főleg a közepénél. Miért a közepénél? Azért mert eleinte fogyni fogsz, viszont egy idő után meg fog állni a fogyás és más szokásokat kell keresni, de ez még messze van. Na de a lényeg.


Fogyás:

1. szabály TILOS a koplalás.

2. A fehérje az úr

3. A szénhidrátok nem ellenségek


Ami a legfontosabb, hogy ki kell számolnod mennyi a kalóriabeviteled és ezt kell minimálisan csökkenteni. Ez is sok mindentől függ, de kb. nálad 1700kcal lehet, amit 1500-ra csökkentünk. Ezt le kell bontani fehérjékre, szénhidrátokra és zsírokra. Ami nekem anno bevált.

Fehérje: 2g*testsúly kilogramm

Szénhidrát: 1,5g* testsúly kilogramm

Zsír: 0,5g*testsúly kilogramm

Ezeket makróknak hívják, ezek befolyásolják a fogyást, hízást, stagnálást.

Egy nap étkezz 5x.


Reggeli:

Legjobb a lassan felszívódó szénhidrát. Amit ajánlani tudok az a zabkása. Azért, mert a szervezet több energiát igényel a lebontásához, ez pedig a fogyáshoz járul hozzá. De variálhatsz bármilyen teljes kiőrlésű kenyérrel

vagy bármivel.

Tízórai: én fehérjeport szoktam inni

Ebéd: csirkemell, hal, brokkoli, kevés rizs, marha.

Uzsonna: én olajos halat szoktam enni, de leöntöm az olajat róla

Vacsora: tojás, csirkemell sonka, stb.


Rengeteg étel van, ami fehérjében gazdag, ennek utána tudsz nézni a neten.


Amit ajánlani tudok, az a kalóriabázis alkalmazás. Tökéletes ahhoz, hogy elérd a célod, mert itt minden meg van ami neked kell. (Hmm még kis ingyen reklámot is csináltam nekik :D


Sok sikert a diétához és kitartást, mert az jobban fog kelleni, mint bármi más. Az elején nehéz lesz (első 1-1,5 hónap) de utána menni fog, mint az ágyba pisilés ;)

2020. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kicsit utána néztem és 1900kcal lehet a napi fogyasztásod, amit 1700kcal-ra kell levinni. Ez azonban egy számolt érték, ami mindenkinél más. Ezt az értéket neked kell megtalálnod az első hetekben
2020. dec. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézz bele a tükörbe pucéran, MINDIG, mielőtt eszel BÁRMIT.
2020. dec. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!