Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel kell elkezdeni a fogyoku...

Mivel kell elkezdeni a fogyokurát?

Figyelt kérdés
El határoztam magam, végig fogom csinálni,de nem tudom mit és hogyan kezdjem. 180cm és 90 kiló vagyok, szeretnék nincsenek irreális elvarasaim, csak szeretnék megint 70kg lenni mint szülés előtt. Ti mivel kezdtétek el? Valami jó tanács? Mire kell figyelni? Hogy kell a kalóriát számolni? És honnan tudjam, hogy miből mennyit lehet enni? Otthoni mozgásra valami ötletek? Minden tanács nagyon jól jön, még soha nem fogyokuráztam.
2020. dec. 28. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem töltsd le a Yazio-t, én is azt használom. Beviszed az adataidat, és kiszámolja neked a megfelelő kalóriamennyiséget. Oda mindent fel tudsz jegyezni amit eszel, és látod hogy még mennyit lehet aznap.
2020. dec. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Szoptatsz most?
2020. dec. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kell egy konyhamérleg, és valamilyen kalóriaszámláló program. Kezdésnek pár napig számold, hogy most mennyit eszel, makrókat is. Nézd meg, a program szerint mennyi kalóriára és milyen makrókra lenne szükséged a súlytartáshoz, és mennyit ajánl heti fél kg fogyáshoz. A finomított szénhidrátokat (cukor, liszt) csökkentsd, amennyire tudod, egyél sok zöldséget és elég fehérjét.

Kezdj el otthon tornázni heti 3-4x. Ehhez a neten találsz jó videókat, Chloe Ting videói szerintem elég jók. Legjobb, ha minden testrészedre edzel. Ha nincs még, akkor vegyél két kézi súlyzót.

2020. dec. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Célkitűzéssel! Az nem elég hogy pl fogyni akarok
2020. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Kalóriabázis.

Szerintem tökjó oldal, beállítasz valami reális célt és nem megy el a kedved tőle.

2020. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!