Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy hagyjam el azt a szokást?...

Hogy hagyjam el azt a szokást? Hogy váltsak végre életmódot? (részletesebben leírom lent)

Figyelt kérdés

Segítséget kérnék, elkezdtem életmódot váltani, ebéd után ami általában zöldség meg valamilyen fehérje, ez után mindig van egy édesség utáni vágyam, így iszom egy tejeskávét, vagy valami édeset, és ilyenkor érzem hogy na elrontottam az egész napom mint pl a mai napot, az egész étkezésem egy katasztrófa volt délután. Reggelim: tejeskávé, zablepény, szalámi, ebéd mexiói zöldségkeverék, és 2 főt tojás, utána meg minden, ami egészségtelen.

Súly: nem tudom de biztos van rajtam 8-10 kg felesleg mert katasztrófális volt az étkezésem és most is az még.


2020. dec. 28. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igyál egy tejeskávét, és utána térj vissza a zöldségevéshez.
2020. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Én is szoktam kávét inni evés után, "desszertként". Az a különbség, hogy én nem érzem úgy, hogy ezzel elrontottam az egész napot. És nem is rontom el utána egészségtelen ételekkel.
2020. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biotechnek van caffe latte izu feherjepora. Nincs olyan ismerosom, akinek ne jonne be. Szerintem - ha anyagiakba belefer - probald ki. Van 25 grammos mintajuk is.
2020. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Édesítős szerek? Tudom, hogy nem sokkal egészségesebb alternatíva, mint a sima cukor, de megpróbálhatod ezzel "leszoktatni" magad. Amúgy ne nézzünk a cukorra úgy, mint egy valami méregre. Ha ésszel, mértékkel és mozgás előtt eszed, akkor szinte semmi hatással nem lesz az életviteledre és az egészségedre. Persze ezt nem úgy érted, hogy egyél meg egy tortát 5 perc séta előtt, hanem mondjuk 5-10 gramm cukor egy órás mozgás előtt. Úgy több energiád lesz az edzés alatt.
2020. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most az a bajod,hogy tejeskávét ittál,vagy az,hogy utána ettél? Ha az előbbi,akkor ihatod a kávét habosított tejjel is.Ha az édesség a bajod,akkor részesítsd előnyben a gyümölcs és/vagy tejtermék alapú desszerteket.De az lenne a legcélszerűbb,ha letöltenél egy kcal számláló appot
2020. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!