Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Október óta először Szilveszte...

Október óta először Szilveszterkor tartottam csalónapot, hiba volt?

Figyelt kérdés
Október közepe óta diétázok, vagyis egy olyan szigorú diéta, ami 0% cukor és alacsony szénhidrát, zsír és magas fehérjét tartalmaz az étrendem (magyarán szálkásítok), megkötve, hogy heti 1 kiló minusz a cél (ami eddig jól sikerült). Direkt szilveszterre terveztem a csalónapot, ahol megengedtem bármit magamnak. Tehát összeedtem normális étrend mellett 2 szelet tortát, kalácsot, 5 szaloncukor, több szelet csokiszalámit és francia salátát majonéz helyett mustárral (kevesebb kalória miatt), de ugyanúgy beiktattam a rendes ételeimet csak kevesebbet raktam bele, de a fehérje mennyiséget azt tartottam. Tehát kb. 3000-4000 kcal-t vihettem be, hanem többet. De ugye mivel edzettem is hát, kar meg 15 perc HIIT kardió, ezzel nem volt baj. Nem bánom amit tettem, mert ez bevolt programozva, de szerintetek ez nem volt túlzott kajálás (persze nem hányásig zabáltam tele magam, csak megkívántam azt, amit régebb óta hiányoltam)?
2021. jan. 1. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, nem volt hiba!
2021. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt hiba. Hetente egy kilót hízni viszont valószínűleg az. Meg mustárral enni a franciasalátát is az.
2021. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bírtad addig? :D
2021. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!