Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyok és a mellemből is...

Ha fogyok és a mellemből is fogyok, akkor azzal arányosan csökkenni fog a mellbimbóm mérete is?

Figyelt kérdés
Éppen elkezdtem fogyókúrázni, és fel vagyok készülve arra, hogy a melleim is kisebbek lesznek. Viszont már most is úgy gondolom, hogy a melleim méretéhez képest aránytalanul nagyok a mellbimbóim, és attól félek, hogy ha a melleim kisebbek lesznek, akkor még ennél is aránytalanabb lesz.

2021. jan. 3. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
A mellbimbó méret az tuti hogy nem fog csökkenni.
2021. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
A mellbimbó mérete adott. Olyan, mint az ajkaid. Azok sem fogynak le.
2021. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
91%
Nem fog
2021. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
30%

2

Szoptatás után a bimbóudvar nagyobb lesz. Legalábbis nekem nagyobb lett. Lehet, hogy UFÓ vagyok??!

2021. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
4-5: a kérdező említett terhességet? :DDD istenem...
2021. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
6 ha lett volna esze 2eskének, tudná, hogy amit írt általánosítás és vannak kivételek. De ezekről fogalma sincs, mert még egy középiskolás biosz szintet sem haladja meg a tudása. De okoskodik. Azta, ha jelezzük, hogy hülye volt és marhaságokat ír, neki áll feljebb. Tehát a tévedését sem képes beismerni. Ezzel is mutatja, hogy az intelligencia számára, mint kívülállónak nem egy kedves fogalom.
2021. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

Cserébe a sok ostoba fel is pontozza a hibás, de hangzatos válaszokat.


De ez egy troll oldal. Szóval elvárásom nincs, hogy értelmes beszélgetés folyhat itt. De jó látni, hogy milyen népszerű az ostobaság.

2021. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Most komolyan.....??? A kérdés az volt, hogy fogyás hatására változik-e a mellbimbó mérete? Fogyás hatására NEM változik a mellbimbó mérete, ez nem jelenti azt, hogy más hatás (pl terhesség) se okoz ilyet. Természetesen igen, de a kérdés nem erről szólt, és még ti ostobazzatok a hasznos választ adókat. Hihetetlen. :D
2021. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Nem lesz kisebb
2021. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
21%
Bocsánat, a mellbimbó méretéről volt-van szó, én meg a bimbóudvarra gondoltam.
2021. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!