Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplálás (kb.500-700 kcal) +...

Koplálás (kb.500-700 kcal) + sport (főleg futás)? Kezd nehezedni a sportolás. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Aki koplal annak hogy van ereje sportolni?

Nekem ez a 7. napom h 500 kcal eszem kb,de egyre nehezebben veszem rá magam h fussak(40 p)+tapossak+görkorizzak/boxoljak/rubint réka dvdzek.

Létszi csak az válaszoljon aki nem oktat ki..tudom mit válalltam csak érdekel h aki velem hasonlóan koplal hogy bírja? mert én most kiragasztottam mindenfelé papírokat amin az van h : ne egyél..tilos..kitartás..fuss..meg ilyenek.Ezenkívül még vmi?

(A kevés kajával semmi baj..nem vagyok éhes )

17/L 173/69


2010. aug. 13. 22:46
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
80%
hát ha már nem érzed magad éhesnek akkor már beleestél a raktározásba.. mert ilyen kevés kalóriával lehetetlen jóllakni. nekem is egy étkezésem 300-400kcal és napi 3-4* eszem. jéémár mégis fogyok :O hogy a pcsába lehet ez.. hmm, talán majd egyszer megérted..
2010. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
76%
Hú cicalány, ha rendesen kajálnál és mozognál több eredményt érnél el, mivel nagyobb erőbedobással tudnál edzeni, és minőségi kajától nem fogsz elhízni, simán bevihetnél 2000 kcalt egy nap, főleg, hogy ennyit mozogsz is mellette, persze annak egy jól összeállított étrendnek kellene lennie...
2010. aug. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
2010. aug. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
60%
KÁVÉ, cappuchino, szigorúan tejjel és édesítővel. Nekem doki írt elő fogyókúrát és tudod mi állt benne? Reggel egy joghurt, egy icipici sonka, délben egy szelet hús, este egy joghurt. Még 500 kcal sincs, és reggel-este 1-1 óra futás. Orvos írta elő! Hozzátenném kardiológus, és diabetológus hagyta jóvá. Nekem a gyomrom fájt, ilyenkor tejet iszom.
2010. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Huhh köszike h írtatok,bár nem igazán azt amit én meg akartam tudni de mindegy:)

Amit egy nap eszem kb így néz ki:

11-12kor:müzli(cukor nélküli)+tej-->pár kanállal

4-5kor:saláta:(paprika,paradicsom,jégsali,uborka,cékla,mustár+citromlé+

só)

Aztán estefelé dinnyét eszek(6-7kor)

zöld teát iszok(kb 2 litert)+ vizet.

2010. aug. 14. 10:34
 16/34 A kérdező kommentje:
Jah és kihagytam a halat meg a tojást a saliból:)
2010. aug. 14. 10:36
 17/34 anonim ***** válasza:
67%
Olyankor muszáj enni fehérjét,mert mégis fontosabb,hogy szép feszes és izmos legyél,minthogy elsorvadj.Igyál tejet. Én is csináltam ilyen koplalást, az elején nagyon jól ment,volt nagy öröm,de 10kg-nál nem tudtam többet fogyni ezzel (2 hónap)... úgyhogy utána meg.. na mindegy nem riogatlak mi történt :) De nehezen szakadtam el attól,hogy koplaljak,mert könnyűnek is éreztem magam, nem is fájt a hasam,éhes se vooltam, friss is voltam, minden jónak tűnt... de rájöttem,hogy jobban megéri hosszútávon,ha sportolok.Én most tudtam átállni...és megérteni,hogy miért nem jó koplalni...de hát én abban az állapotban voltam,hogy lelkileg volt szükségem arra,hogy ezt csináljam.Mondom,tehát,akkor fogyassz fehérjetartalmú dolgokat,és jobban fogod bírni.Meg enni sem árt,mert 1 kifli 130 kcal és fél óra tornával simán lemozgod. A sport mindig fontosabb.
2010. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
72%
Már bocsi de jó hülye vagy...én is így kezdtem...vagyis nem egészen így de hasonlóan.És most ott tartok,hogy hullik a hajam,nincs menzeszem,csúnyák a körmeim,mások szerint egy csont vagyok,én viszont még mindig azt látom hogy van rajtam felesleg.De a kérdésedre válaszolva...én 2-300 kcallal simán futok mindennap 40-60 percet,plusz félóra pilates,félóra tánc,torna.
2010. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint utolsó válaszoló te is hülye vagy:D

Na de egyébként akkor te nagyon jól bírod :)

És köszi mindenkinek aki írt főleg aki a tejes dolgot:)végre vmi hasznos:)

2010. aug. 14. 12:49
 20/34 anonim ***** válasza:
55%
Amit leírtál kaja, az egy reggelinek is kevés, és semmi tápanyag nicnsen benne, nem vagy normális, komolyan...
2010. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!