Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplálás (kb.500-700 kcal) +...

Koplálás (kb.500-700 kcal) + sport (főleg futás)? Kezd nehezedni a sportolás. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Aki koplal annak hogy van ereje sportolni?

Nekem ez a 7. napom h 500 kcal eszem kb,de egyre nehezebben veszem rá magam h fussak(40 p)+tapossak+görkorizzak/boxoljak/rubint réka dvdzek.

Létszi csak az válaszoljon aki nem oktat ki..tudom mit válalltam csak érdekel h aki velem hasonlóan koplal hogy bírja? mert én most kiragasztottam mindenfelé papírokat amin az van h : ne egyél..tilos..kitartás..fuss..meg ilyenek.Ezenkívül még vmi?

(A kevés kajával semmi baj..nem vagyok éhes )

17/L 173/69


2010. aug. 13. 22:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
65%

Te h.lye vagy mit akarsz koplalni 17 évesen, a súlyoddal meg nincs gond.

A futás az jó, tényleg!!!!

De a koplalás.... :S

Térj észhez!!!!!!

2010. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
minek koplalsz ezt nem értem.nem kelll koplalni mivel 1000kcalt bártan ehetsz.tök értelmetlen az egész,semmit nem fogsz elérni vele.még jó h nehezen veszed rá magad,mivel nem jut elég táplálék a szervezetedbe.
2010. aug. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Értem.De eddig 5 kg ment le és látni is (tükörben).Igazából már nem is szeretek többet enni mert egyszerűen tele vagyok egy szelet kenyértől.Jah és főleg száraz húst/zöldséget/gyümit(dinnyét legtöbbször) eszek:)
2010. aug. 13. 22:57
 4/34 anonim ***** válasza:
74%

a normális ember "ki fog oktatni"

a többi kis pisis akinek meg kb annyi esze van mint neked még meg is tapsol hogy húú micsoda császárkirály vagy.

majd nézd meg magad pár hónap múlva viszonylag normális étkezéssel. de jobbat mondok menj el dokihoz és méresd meg a testzsírszázalékod.:)

2010. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
az a baj hogy itt hiába fogja neked irni mindenki,h kétszeresére fogsz visszahizni,nem fogod elhinni.lehet hogy lement 5 kg,de ez nem hosszútávú.egész életedben nem fogsz enni se egy fözeléket se normális kaját?a tanulással is gondjaid lesznek,nem fog fogni az agyad.
2010. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
64%
jaaaj de jól meg fogod szívni, csak egyszer, egyszer kapjon el a NORMÁLIS életmód.. :) amúgy faszán el fog maradn ineekd is a havid.. nekem si az volt. elvileg akkora kárt tettem magamban 2het ilyen baromsággal (már belátom hogy az volt) ami már helyrehozhatatlan az orvosok szerint.. gyerekem nemvalószínű hogy lehet, szívizmom elgyengült.. faszán néztem ki aha, csak belülről rohadt az alma.. de hajrá, majd rájössz a saját károdon ha már a "kioktatást" nem fogadod el. egyre többen leszünk selejtek ;) jóérzés hogy nem csak én szívok :D
2010. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Jó hát sajnálom h veled ez történt de nem feltétlen fog velem is megtörténi.Próbálok egészséges kajákat enni csak keveset.De akkor lehet 1000kcal viszek be és többet mozgok.Így már megfelelő?:)
2010. aug. 13. 23:05
 8/34 anonim ***** válasza:
76%
hiába az egészséges kaja.. jó hogy azt eszel, de nemkeveset kell hanem ELEGENDŐT. ha érzed hogy éhes vagy, már baj.. a szervezeted nem hülye, nem azért jelez mert unatkozik.
2010. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

De írtam h nem éhezem..nem érzem magam éhesnek


"Te h.lye vagy mit akarsz koplalni 17 évesen, a súlyoddal meg nincs gond" -->nincs gond?-_-" min. még 10 kg akarok fogyni

2010. aug. 13. 23:14
 10/34 anonim ***** válasza:
88%
Nem jó! Mit eszel, hányszor, mennyit és mikor? Ez lenne a lényege! Nem az hogy keveset eszek és majd fogyok! 500kcal nekem 1 étkezésem. Ennyivel ne is várd hogy tudsz valamit is normálisan csinálni! Írd le hogyan tellik egy napod, és akkor tudnak segíteni.
2010. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!