Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ötlet, ha fogyókúrát...

Jó ötlet, ha fogyókúrát (szállkásítást) megszakítom 1 hétre?

Figyelt kérdés
Szeptember óta diétázok, és 105-ről 80-ra lementem, heti 1 kilót betartottam, viszont hiányzik a sütizés meg egyább kaják. Bajt okozna a diétámnak, ha 1 hátig úgy eszek, hogy édesség is benne legyen meg egyébb finomság?
2021. jan. 5. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Bajt okozna a diétádnak
2021. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen bajt okozna. Legyen inkább heti egy csalónap mikor ehetsz egy sütit vagy amit megkívánsz(egy dolgot).
2021. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bajt okoz abból a szempontból, hogy nagyon nehéz lesz visszaállni? Vagy mire gondoltok?
2021. jan. 5. 20:13
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ha nem zabálod túl magad minden áldott nap, akkor egészségedre. Az első pár nap viszont nehéz lesz a visszaállás szempontjából.
2021. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem valamennyire lehet csalni akár minden nap, csak a mértéken van a hangsúly.

Nálam elő szokott fordulni, hogy pl. megkívánom a csokit és megeszem 1 kis kockányit, azzal semmi nagy változást nem teszek a szervezetemmel.

Mondjuk ehhez a módszerhez nagy akaraterő kell, mert nehéz megállni ilyen kis adag után, ha ott van az egész tábla ;)

De nekem ez bevált módszer, nem nagyon okozott gondot.

2021. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kisebb mennyiségeket eszel, nem lehet túl nagy baj. Vagy ha például uzsonnára általában 100-200 kalóriát eszel, akkor számold ki, hogy a nasiból mennyi az annyi, és így bennemaradsz a deficitedben, VAGY edd meg, és mozogd le. (Bár én ezt utálom, mert nehezebb😂)


Sok sikert, és kitartást!

2021. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

#5 naponta egy kocka csoki bőven nem meríti ki a csalás fogalmát...

Bírom az ilyen elvetemülteket.

2021. jan. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!