Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Időszakos böjtről átálltam...

Időszakos böjtről átálltam napi 3 étkezésre. Jó ötlet fogynivágyónak?

Figyelt kérdés

Időszakos böjtölést csináltam a fogyás érdekében, 24/1 étkezést, de nem láttam, hogy fogynék. Elején fogytam vele, de már nem volt elég csak ezt csinálni, emellett nem szerettem volna hosszútávon se végezni, mert csak rosszul voltam tőle.

Most átálltam arra, hogy testmozgás és reggeli, ebéd, vacsora. Persze ez kis adagokban.

A reggelim többnyire fehérje, az ebédemben nagyon kevés szénhidrátot próbálok vinni, persze néha becsúszik, a vacsorám pedig egy alma valami zöldség keverékkel.

Sütiket és üdítőket nem iszok. Kávéba is csak kis tejet teszek.



2020. jan. 30. 12:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem, de a vacsora az ilyen 5 óra körül történik, lefekvés előtt 5órával kb. már nem eszek, mert í]y jobb felkelni is.
2020. jan. 30. 12:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel konkrét dolgokat nem írtál, de ez így jónak tűnik. Az 1200kcal naponta azért legyen meg :)
2020. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andizsuzsi ***** válasza:
63%
Teljesen mindegy, hogy naponta hányszor eszel. Ha kalóriadeficitben vagy, fogyni fogsz.
2020. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!