Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt 5kg az sok?...

Egy hónap alatt 5kg az sok? Hogyan tudnèk annyit leadni egy hónap alatt èhezèsmentesen?

Figyelt kérdés

21/L 162cm 64kg (elvileg ha jó a mèrlegünk)


Az lenne a kèrdèsem ha ezeket eszem egy hónapig akkor lemegy 5kg vagy ez kevès lenne ahoz?


Munkába amugy se eszek sokat (12órázok ès megeszek egy vagy kèt szenyát +ha úgy van valami nasit vagy megiszok egy energiát) utána hazamegyek mèg egyszer eszek ès annyi. De mivel csak nègy napot dolgozom utána nègy napot nem, így olyankor eszek össze vissza.

De azt hozzá teszem hogy ezelőtt mèg többet ettem szóval nem emiatt híztam el (nem olyan règóta dolgozok).


Munkába teljes kiörlèsű kenyeret vinnèk 2 szeletet valami felvágottal, paprikával (nem tudom májkrèm mennyire jöhet mèg szóba). Hogy ne legyen èdessèg hiányom ezèrt egy almát vagy kèt mandarint is biztos vinnèk. Kefír almával. Saláta (sali, ubi, csirke vagy csirkemell felvágott, kukorica, paprika). Sárgarèpa nasinak. Rizs vagy bulgur kèt szelet csikemellel lesütve. Puffasztott rizs csirkemell felvágottal (10 perces szünetbe bekapni egy vagy kèt ilyet). Ezeket vinnèm persze nem mindent egy napra.


Ha hazajövök rántotta 2 max 3db tojás zöldsèggel egy kicsi teljes kiörlèsű kenyèrrel vagy puffaszott rizzsel.


Ha itthol vagyok akkor sok zöldsègleves, rizs csirkèvel zöldsèggel, teljes kiörlèsű tèszta zöldsèggekkel tonhallal (tèszta saláta). Valami babos ètel, paszulyfőzelèk. Reggelire zabkása almával fahèjjal.


Csokit ennek egy hèten kètszer az elejèn mèg lehet háromszor ètcsokit vagy valami cukormentes kekszet. Csipsz kizárva. Víz, citromos víz, kávè èdesítővel. Mást amugy se szoktam inni.


Tornázni abban a 4napban míg itthol vagyok 20percet vagy amennyit tudok. Reggel kicsi sèta.


Szerintetek? 10kg lenne a cèl ha 2 hónap alatt össze jönne így ahogy leírtam annak nagyon örülnèk. Ja ès írhattok recepteket vagy èteleket amiket ehetek bátran.



2021. jan. 6. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
Igen, sok. 2 kilónál többet ne akarj fogyni egy hónap alatt!
2021. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igazából nekem tapasztalataim vannak ilyen téren, küzdősportosok átérzik a pár nap alatti fogyást. Ha egy hónap alatt szeretnél 5kg-ot fogyni, vezess be rendszeres napi kardió edzéseket és vond meg magadtól a szénhidrátot teljes egészében. Próbálj több fehérjét bevinni és sok zöldséget enni. Amiket leírtál nagyon jók, de ha van napi 5x étkezésed, akkor a kávét egy tízórainak tudd be.

Igazából egyáltalán nem vagy túlsúlyos, úgyhogy megpróbálhatnád máshogy is nézni az egészet. Egészséges étkezés mellett elkezdhetnél saját testsúlyos edzéseket és akkor nemcsak fogynál, de még izmot is építenél. Ne a számok határozzák meg az egészséged, hisz az izom nehezebb, mint a zsír, sokkal.

2021. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!