Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabiciklivel fogyás?

Szobabiciklivel fogyás?

Figyelt kérdés

Az lenen a kérdésem hogy lehetséges e szobabiciklizéssel fogyni?

Heti hányszor mennyit érdemes tekerni rajta?

A célom heti -0.5-1 kg lenne.

Persze emelet rendes étrendet is tartanék.


2021. jan. 8. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Megfelelő étrend mellett ( ami egyéni mindenkinek), persze, teljesen jó. Nekem is bevált.

Én még mindig jobban szeretek tekerni rajta, mint bármi más. Pl szoktam gyorsgyalogolni is, de az unalmas, ennyiből rosszabb, így ritkábban is csinálom. Szobabicikli közben legalább nem kell kimozdulni, tudok sorozatokat nézni neten😊

2021. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Első a kaja, nélküle nem fog menni. Be kell lőni a napi kalóriát. Amúgy függ az intenzitástól. Én a teremben 12-es fokozaton szoktam kb 25-30 percet, és a sebességet 95-100 között tartom (asszem rpm). Az egy kellemes tempó. Heti 4x elég.

Keress egy személyi edzőt, aki 15-20 ért ír neked 3 hónapos kajatervet. Azzal simán menni fog.


33 F

2021. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!