Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 15-20 perc edzés itthon....

Napi 15-20 perc edzés itthon. Lehet vele fogyni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy youtubeon találtam egy nagyon jó edzős videót, ami 15 percig tart és ugyan ezen a csatornán van egy 6 perces is. 4 napja csinálom minden nap mind kettőt egymás után így 21 perc ugye. Fogyni szeretnék. Szerintetek elég ez a 20 perc naponta?

A videó egyébként úgy van fent, hogy zsírégető és az egész testet átmozgatja tehát gonolom biztosan hatásos csak olvastam pár helyen, hogy 20 perc edzés az kevés. De, ha így van akkor miért készítenek ennyi ideig tartó edzős videókat?



2021. jan. 11. 00:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha az étkezéseden nem változtatsz, nem. A fogyás 70%-a az etrenden múlik, a maradék a sport.
2021. jan. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek az első válaszadóval. De minimális mozgás is jobb, mint a semmi. Alakformálásra, közérzet javításra, vérkerigés javítására, anyagcsere gyorsításra jó. Fokozatosan növeld az edzés idejét, mindig egy kicsit többet, és intenzívebben. Meg ne legyen mindig ugyanaz, hogy ne und meg.
2021. jan. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
89%

Ha kb 3 nap után,nem érzed szükségét egy pihenőnapnak,

és az edzés közben/után nem vagy izzadtan"kidögölve,akkor nem elegendő az intenzitása a gyakorlatoknak.

2021. jan. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
89%
Persze! Hajrá. Aztán, mikor kevés, emelés.. az első lépés bármilyen pici is, a leg fontosabb lépés a cél felé!!!
2021. jan. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

pihenőnap?? napi 20 perces tornázgatás után (még ha kidőlésig intenzív is)? :D :D

és amúgy is, 72,7%, nem 70% :D :D


kedves kérdező, nagyon hasznos a mozgás (zsírégető gyakorlat vagy torna nem létezik), ha felmegy a pulzusszámod, máris tettél valami jót, ha az izmokra is rámennek saját testsúlyos dolgokkal és nem csak ugribugri van, az még jobb, de ne várj tőle csodát. jót tesz a szervezetednek, hogy mozogsz és mindenképp csináld is, de jelentős mennyiségű kalóriát ezzel nem fogsz elégetni. annyira nem, hogy ne is számold bele a napi keretedbe, hogy mondjuk "ma 20 percet tornáztam, akkor 100 kalóriával többet ehetek", mert csak csalódás ér.

2021. jan. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ertem

Koszonom a válaszokat 🙂

2021. jan. 11. 02:50
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
HIIT edzést csinálj. Abból elég negyed óra kezdésnek, majd emeld fokozatosan 20-25 percre.
2021. jan. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Én nem naponta csinálnám 20 perceket, hanem inkább minden másnap 1 órát, mivel a zsírégetés 30 perc után indul be... De persze minden mozgás jót tesz az egészségnek!
2021. jan. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Én többet szoktam megcsinálni a rövid videókból, így jön ki napi kb. 1 óra, heti 5-ször. Tegnap pl.csináltam egy 20 perceset és 3 10 perceset. Ma egy 30 perceset és egy 20 perceset. Szerintem nagyon unalmas lenne, ha minden edzős videó 60 perc lenne.
2021. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha nem vagy kalóriadeficitben, akkor nem fogsz fogyni, akármennyit edzel.

Olimpiai súlyemelők, több órát edzenek, mégse karcsúk.

2021. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!