Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy futás után ne...

Mit tegyek hogy futás után ne legyek mindig nagyon éhes?

Figyelt kérdés

Most ez alapján elkezdtem futni:

[link]

Mindig sötétedés után szoktam menni de mikor haza érek nagyon éhes vagy. Mit tehetnék ez ellen?


2010. aug. 14. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megiszok egy nagy adag fehérjeturmixot. Nem hízlal, mert a megdolgoztatott izmok regenerálásához kell a fehérje. Csomó féle ízben van, a tejsavó fehérjét ajánlom. Laktat is, és segít az izmok fejlődésében.
2010. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
futás előtt valamennyi szénhidrát, utána meg fehérje 8hús+ zöldség) enni kell ;)
2010. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ha hazaérsz akkor ne kaját egyél hanem egyél gyümölcsöt mert ez nem megeröltető és nem hízlal.Este soha ne egyél tömény,nehezen emészthető kaját,mert akkor hízik az ember a legtöbbet ha este eszik mivel ilyenkor nem lehet az energiát ledolgozni és ráadásul még aludni se fogsz tudni.Igyál sok gyümölcs levet mert minnél többet iszol vagy minnél több gyümölcsöt eszel akkor nem is leszel éhes.Én már egyszer kipróbáltam nálam bevált!Remélem nálad is.Sok szerencsét!
2010. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismerős. Én amiket szoktam:


- 1 nagy pohár víz frissen facsart citromlével

- nyers sárgarépa

-csemegeubi

2010. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. aug. 14. 16:51
 6/10 anonim válasza:
Hát mondok neked vmit.az elsö válaszoloval nemértek tökéletesen eggyet.az izmok a szénhidrát bevitelt igénylik NAGYON edzések után.Fehérje turmixot akkor szoktak inni, mikor izmot szeretnének épiteni.ugyanis az izom alapja a fehérje.Ebböl ajánlom a fehérje izolátumot.Bár azt sajnos nem mindenki teheti meg (pénztárca ügy)Szoval remélem nemlesz belöle sértödés de ez igy van.remélem segithettem!
2010. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Elözö vagyok.És még annyit, hogy ienkor mikor hazaérsz kb 1 orán belül kell potolnod a szénhidrát bevitelt.sziasztok
2010. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én salaktalanító teát iszok, ha futás után éhes lennék.
2010. aug. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is fehérjét iszom edzés után.Gyümölcsleveket meg ne igyál,tiszta cukor az egész.
2010. aug. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Futás uán gyümölcsöt eszem, vagy cukormentes joghurtot, vagy húst köret nélkül.
2010. aug. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!