Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen alternatívák vannak a...

Milyen alternatívák vannak a liszt helyett süteménybe?

Figyelt kérdés
A cukrot ugye le lehet cserélni edesítőszerre, de az édes kevés ha mellette fehér lisztből van a süti. A teljes kiorlesu szerintem nem jó, keserű íze lesz. De nem olyan olcsók ezek a különleges lisztek szóval érdekelne kinek mi vált be.
2021. jan. 11. 18:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#9 ha ilyen egyszerűen meg lehetne oldani, akkor valószínű nem lenne ekkora sikere. És azoknak mondd, hogy túlhypeolt, akiknek mindenféle allergiájuk meg ételérzékenységük van. A szafi nem drágább mint más ilyenfajta lisztek.
2021. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Már hogyne lenne tulhypolt. És épp az etelerzekenyseg miatt még gusztustalanabb hogy ennyit elkernek egy kiló lisztert. Mert tudják hogy aki beteg úgyis megveszi ennyiért is ha enni akar.
2021. jan. 15. 09:49
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező,egyetértek. Betegeken meggazdagodni gusztustalan dolog. Van elég kiadásuk szegényeknek. Szafi akkor is túlhypeolt.


11-es,szafi fő alapanyagai:

Kölesliszt :

[link]


Bambuszrost liszt:

[link]


Ezt csak úgy mutatom szafi árban : [link]


Útifűmaghéj liszt(undorító íze van,itt rohad a polcomon) [link] én ezresért vettem 300grammot nagyon kevés kell mert minden nedvességet magába szív és kapsz egy nagy adag gumis állagú undoritóságot.

Szóval ha te kevered ki magadnak és szafi név nincs rajta,olcsóbban kijössz....

2021. jan. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még. Soha sem fogok sem Norbi sem Szafi zsebét tömni bármennyire és kényelmesebb a kész terméket leemelni a polcról. Kikeverem magamnak inkább. A fentebb küldött termékeknél a bambuszrost és útifűmaghéj nem csak 1 kg kölesliszthez elég.
2021. jan. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

És még folytatom,a gusztustalan ízű útifűmaghéjat kiváltod konjakliszttel,pár gramm kell csak,mert borzasztó magas a rosttartalma.

[link]

Kis csomag sokáig elég. Kevesebb kalória,picivel kevesebb ch és picivel több rost.

És még folytathatnám a termékek linkelését 😊 Gyönyörűen összetudod magadnak keverni. Olcsóbban. Glutén érzékenyek is. Én sajnos nem vagyok gazdag,nem tudok fél kg lisztért 1200-2000-xx árat kiadni és mivel hülye sem,így nem is fogok annyit kiadni 😁

2021. jan. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem is ebből van elegem, hogy min. 3 féle lisztet kellene kevernem ahhoz, hogy búzaliaszt féle minőséget kapjak, és még ez is zsákbamacska.

Emiatt szinte teljesen felhagytam a sütögetéssel.

2021. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!