Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyózni szeretnék,és...

Ha fogyózni szeretnék,és mondjuk egész nap csak gyümölcsöket ennék,mint banán,alma stb,és mellé sok vizet innék akkor az hatékony tud lenni?

Figyelt kérdés

A segítséget előre is köszönöm!

28/F



2021. jan. 16. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Azokkal se nagyon fogynál, mert tele vannak cukorral. Inkább egyél változatosan, kalóriakereten belül.
2021. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ez egy elég hatékony fogyókúra lenne, a gyümölcsök magas cukortartalma ellenére, de ilyesmit inkább tavasszal és nyáron érdemes, mert a gyümölcsöknek van egy erős hűtő hatása az emberi szervezetre, szóval inkább ne télen, vagy akkor legalább ne ezen az égövön :)

...de működni fog!

2021. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Hatékonyan bomlanának az izmaid, igen, aztán meg is betegednél a fehérje hiánya miatt.
2021. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
65%
Hús-zöldség kombót javaslom, limitált szénhidrát-bevitellel.
2021. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
az almában sok a cukor :D
2021. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne az ilyen extrém dolgokban gondolkodj, hanem ami hosszútávon tartható. Egészséges kiegyensúlyozott étrend, és a fogyáshoz pedig a kolóriabevitel csökkentése. Hidd el nincs itt semmi mágia, csak komolyan kell venni.
2021. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
3 dologra van szüksége a szervezetednek szénhidrát, ez kipipálva, viszont fehérje és zsír semmi, amitől hiánybetegségeid lesznek és izomból fogysz skinny fat leszel; nem éri meg. Lehet normál étkezés mellett heti 1 ilyen napot tartani, de hosszú távon nem. Egyél mindent kevesebb CH-t, odafigyelve a zsíradék felhasználásra és egyél sokkal több zöldséget.
2021. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha a növényi vonalon akarsz maradni akkor ezek a kizárólag szénhidrátos dolgok tényleg kevesek. ahogy írták kell még fehérje és zsír. fehérje rengeteg növényben van pl. szója, brokkoli, borsófélék, babfélék stb. a zsírt meg az olajos magvak által tudod beszerezni, mint a földi és sima mogyoró, dió, mandula, és még sok másik csak mindkét csoportból ezek jutottak eszembe hirtelen. de magad is utána tudsz nézni egy perces keresgéléssel
2021. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönök minden kommentet!🙏🏽

Arra gondoltam a felsoroltakon kívül,hogy napi rendszerességgel fogok salátát csinálni(jegsalata,paradicsom,olivabogyó,mozzarella,paprika,hagyma) + pirított kenyérdarabok,desszertnek meg valamilyen gyümölcs.zsír bevitelhez meg megeszek néha napján egy zacskó chipset...😄 na jó, ez csak vicc volt,arra hirtelen nincs ötletem...

2021. jan. 18. 21:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a "Warriors Diet" harcosok étrendje. Olvass utána a neten. Elméletileg működhet. Én időszakos böjtöléssel fogytam sokat.
2021. jan. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!