Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetek csak levest ebédre?

Ehetek csak levest ebédre?

Figyelt kérdés

Más is szokott csak levest enni ebédre?

Délután persze megenném rendesen a főtt ételt, csak azt vettem észre h ha ebédkor eszek többet, akkor teljesen lefáradok és elkap a kajakóma 😕

(nem szoktam reggelizni, délben eszek először)


köszi! 🙂


2021. jan. 23. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Persze! A múltkor is csak füstölt húsos bablevest ettem egy jó nagy tányérral, kenyérrel :-)
2021. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Persze. Annyit egyél amennyi jólesik, ha ebédre csak a leves esik jól, akkor csak azt egyél, a többit meg délután.
2021. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Lehet persze, csak arra vigyázni kell, hogy mint bármelyik más folyadékkal, könnyen túl tudsz lépni a kalória limiteden, ha nem vigyázol. Érdemes azt is kimérni. Amikor "szilárd" ételt eszel, akkor a rágással, vágással eltelik némi idő, ami miatt a telítettség érzés kevesebb lenyelt étel után jelenik meg. A folyadékokat meg könnyű bevinni és mire jelez a tested, hogy "oké, ennyi elég lesz", már lehet, hogy túlmentél azon a kalória határon, amit belőttél magadnak.

Lehet, hogy kicsit túl komolyan veszem ezt, de hé... szerintem érdemes észben tartani :)

2021. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Azért én még egy tiramisut ráküldenék 😆
2021. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Hét végék kivételével vagy 20 éve csak levest ebédelek a munkahelyemen. Imádom a leveseket.
2021. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!