Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Negyven feletti nők,mit és...

Negyven feletti nők,mit és mennyit sportoltok súlytartáshoz?

Figyelt kérdés
Mit és mennyit sportolsz negyven felett,hogy megőrizd a fittséged,egészséget,alakod?Van aki semmit sem sportol?Hány kiló vagy,milyen magas?

2021. jan. 29. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Kovid előtt rendszeresebb volt: heti két kettlebell és három-négy spinning edzés volt, nyáron terep kerékpározás és gyalogtúrázás, néha fallabdázás.

Jelenleg a lezárás alatt itthon: heti négy óra spinning, hétvégén gyalogtúra vagy kocogás a szabadban.

167/81 vagyok, szívesen fogynék de csak a súlyomat tudom tartani ennyi mozgással. 2000 kcal körül eszem, mert az alatt idegbeteg vagyok. 47/N

2021. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Minden nap bicajozok (akár 30-40 km-t is) - persze most jóval kevesebbet, de pótolom nordic walking, sportgyaloglás, ilyesmikkel.
2021. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Én nem sokat. Itthon szoktam erősíteni, tornázni, jógázni, ez hetente 3-4x 15-20 perc. Ha jobb az idő, akkor van, hogy elmegyek egy kicsit futni, biciklizni, de ez nem rendszeres. Úszni szeretek, de elég messze van tőlünk az uszoda, így oda is ritkán jutok el.

Most 55 kg vagyok (pár éve 65-ről fogytam le), 163 cm, 45 éves. Az alakommal nagyjából elégedett vagyok.

2021. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na,már itt is vagyok!Köszönöm mindenkinek,aki válaszolt.Látom a lepontozó fotelhuszárok is megérkeztek közben. :) Én heti 3-4-szer kardiózok egy héten és felmerült bennem,hogy normáli-e ennyi /igazából nem is sok/ sporttal tartani a súlyom? Kb. Egy éve fogytam le nagyobb súlyt,amit igyekszem megtartani 1700-2000 napi kalóriabevitelel.De a válaszok alapján azt hiszem normális.További szép napot a válaszolóknak!
2021. jan. 29. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Anyukam 47 eves, 172 cm magas es 60-62 kilo kurul ingadozik.

Sajnos mar tobb mint egy eve csipo mutetre var, covid miatt azota is csak toljak, es nem szabad megerolteto dolgokat vegeznie, igy foleg csak rovid tavon setal, regebben biciklizett mig jo volt a laba. Keveset eszik, tobbszor kicsiket es igy tartja a sulyat, es alig varja hogy ujra tekerhessen:)

2021. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 5# válaszoló!Sajnálom,hogy édesanyád ilyen fiatalon műtétre szorul,mielőbbi gyors gyógyulást és felépülést kívánok neki.A súlya pedig szuper.
2021. jan. 29. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 58 éves, kétnaponta 30 percet szobabiciklizik, minden másik nap meg 30 percet gerinctornázik.
2021. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Naponta 40-45 perc vinyasa jóga flow. Heti 1 nap általában kimarad. 163 cm vagyok 63 kg. Jelenleg kalória számlálós diétát tartok, 4-5 kg tól szeretnék megszabadulni.
2021. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!