Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van aki fogyott már 1 hónap...

Van aki fogyott már 1 hónap alatt 20 kilót?

Figyelt kérdés
Csak érdekel

2021. febr. 1. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
zsírleszívás, amputálás, válás.. ezekkel mind könnyen 20+ kiló feleslegtől meg tudsz szabadulni.
2021. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer 15- öt. Az intenzív osztályon altattak 3 hétig, szilárd kaja nyista. Utána még 1 hétig napi 2 babapiskóta. Nem tudom jó szívvel ajánlani, lábra se bírtam állni hetekig. Fél év volt, mire felerősödtem.
2021. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat, én nem szeretnék fogyni, csak ismerősöm azt állítja 20 kilót fogyott 1 hónap alatt napi 1x étkezés mellett, és nem lett semmi baja, nem ereszkedett meg a bőre...stb Azóta még ledobott -6 kilót...

110 kilóról indult, most már mondja néha kísértésbe esik, de nem viszi túlzásba. Csak számomra olyan lehetetlennek tűnik egy hónap alatt, azért érdekelt

2021. febr. 1. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Kóros túlsúlynál lehetséges; ha pedig játszik a "visszahízás" is, akkor a dialízis is, rokonomról is lemegy 4-5kg víz egy alkalommal.


Az ismerősöd leadott kilói szvsz fokozás és öndicséret miatt nőttek ekkorára, valóságban szerényebb fogyás áll a háttérben. Esetleg egy hétből vetített egy hónapra, amikor ugye a vízvesztés és a salakanyagok miatt sokat csökken az ember súlya.

2021. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az zsírleszívás volt,csak nem akarta elmondani 🤣én 2 hónap alatt anno 14-et,végül vasinfúzión kötöttem ki a kórházba,alig bírtam lábra állni is.
2021. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SAMpernatural válasza:
5hónap alatt -11kg volt
2021. febr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!