Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt ki, hogyan fogyott?

1 hónap alatt ki, hogyan fogyott?

Figyelt kérdés
Érdekelne,ki milyen módszerekkel tudott elérni kb.1 hónap alatt fogyást!:))
2011. jan. 20. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Július eleje óta fogyókúrázok. Azóta lefogytam 19,5 kilót. A legtöbbet augusztusban fogytam. Abban a hónapban 6-7 kg-t dobtam le. Bevallom, a nyáron nagyon sokat koplaltam, de szerencsére nem híztam vissza semmit, pedig már sok csokit befaltam mostanában. Szerintem a zöld teától fogytam le. Először nem is gondoltam volna, hogy tényleg ennyire hat... Amikor koplaltam akkor volt olyan hét, hogy 2-3 kg-t is fogytam, de tényleg most belegondolva nagyon hülye voltam, mert volt olyan nap amikor megettem egy kefirt és ennyi :D Mákom volt, hogy nem kerültem kórházba.

Jelenleg 55 kg vagyok és még egy kicsit szeretnék fogyni :P

2011. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
űha.:dgratulálok a fogyáshoz,tényleg kitartó voltál.:Dés a koplalás mellett mozogtál is?vagy hogyan?
2011. jan. 20. 19:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nagyon ritkán mozogtam, mert a kaja hiány miatt könnyen elszédültem és amilyen meleg volt...phúú... nem bírtam volna sokáig :D
2011. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én november 15 óta fogyózom és fogytam már 10 kilót.

Ez úgy sikerült, hogy naponta 1000 kalóriát eszem meg.

Persze van, hogy kevesebbet hisz nem mindig kívánom a kaját.

Az édességet teljesen kizártam az életemből.

Magam is meglepődtem, hogy kibírtam a karácsonyt, hogy nem ettem egy falat süteményt sem.

5 óra után már nem eszem semmit sem.

Egy héten 5x tornázom 1 órát!

Persze van, hogy lusta vagyok és csak 4x.

2011. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
uu az szép,neked is gratulálok.:)
2011. jan. 20. 19:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Igaz én még csak 3 hete fogyózom,de 3,5kg lement már,szerintem ez jó.Napi 1400-1500 kalóriát eszem,és kb 30 percet mozgok,de nem kemény torna.
2011. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szintén 3 hete fogyózok, -3 kg van eddig, életmódváltás + sok mozgás
2011. jan. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tök jó eredményeket értetek el,3 hét alatt.ez szép.:dén is belevágok azthiszem,bár nekem fogyásra nagyon nincs szükség,inkább "szálkásításra...remélem majd menni fog.:)
2011. jan. 21. 16:47
 9/9 SAMpernatural válasza:

[link]

sokat segíthet elindulni, de persze a mozgás is fontos

2021. febr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!