Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázzak vagy vegyek...

Fogyókúrázzak vagy vegyek nagyobb ruhákat?

Figyelt kérdés
2021. febr. 4. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Hany kiló vagy?

Ha túlsúlyos vagy, akkor fogyózz. Ha molett, és csinos, akkor nem muszáj, csak tartsd a súlyod.

2021. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Fogyózz.
2021. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a régi ruháid kényelmetlenek, akkor vegyél újakat. Ettől még a fogyásnak is érdemes nekiállnod. De ne a kényelmetlen ruhák miatti szenvedés legyen a motiváció, az nem túl hatékony.
2021. febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Személyes tapasztalatból mondom: ha egyszer beleállsz abba, hogy elkezdesz nagyobb ruhákat venni, soha nem lesz vége... pár hónap múlva megint nagyobbat veszel, aztán megint, és így tovább.

Ha a ruháid kezdenek kényelmetlenek lenni, az jel, hogy kevesebb kaja és több mozgás kell.

Általában egy átlagemberre még 4-5 kg hízás után is rámennek a ruhák, csak már nem kényelmesek. Ez pont egy megfelelő jelzés. Ennyi pluszt még nem nehéz leadni. De ha új ruhákat veszel, hamarosan 10-et kell majd.

Aztán 15-öt... és így tovább

2021. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

A nagyobb ruha egyszerűbb, a fogyás egészségesebb és esztétikusabb. A nagyobb ruhához nem kell sokminden, csak némi pénz. A fogyáshoz viszont kell egy elszánt, állhatatos jellem és kitartás.

Válaszd amelyik szimpatikus.

2021. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Fogyokurazz egyertelmu.. a tulsuly egeszsegtelen. Meg az szamit ami a ruha alatt van.
2021. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Az attól függ, hogy egy guruló, körtokás hájpacni vagy, vagy valami torzult önképű illető, aki az 50 kilóját akarja 40-re szálkásítani, mert még három szörnyű millimétert össze tud csípni a bőrén valahol.
2021. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél új ruhákat, és közben tegyél a fogyásért. Én pl. sokáig nem vettem új ruhákat, mert még mind rám is jött, szerettem is őket és sajnáltam stb., illetve úgy voltam vele, hogy majd jó lesz az rám újra. Viszont iszonyatosan frusztrált, hogy nem áll jól semmi és kényelmetlen az összes, felcsúszik, szorít, túl tapadós, túl rövid stb. kb. belenéztem a tükörbe és elbőgtem magam. Valamint borzasztó volt minden reggel, mert korábban csak kikaptam valamit a szekrényből, felvettem és kész, indultam is az utamra... akkor viszont hosszasan kellett próbálkozni, hogy most ez jó-e rám még, hogyan áll, mivel tudnám felvenni, tudok-e benne kényelmesen mozogni stb. Engem ez nem motivált, hanem éppen ellenkezőleg. Ha tehettem inkább fel sem öltöztem. Mikor vettem nagyobb ruhákat, akkor picit jobban éreztem magam, hiszen az már passzolt rám és jobban is állt, kényelmesebb volt és mindennek szívesebben álltam neki.
2021. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha túlsúlyos vagy, foggyál le. Az olcsóbb.
2021. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ebbe vagyok, 50 kg-osan vettem egy ruhatárat, most 56 kgosan meg szorít az összes igen drága tapadós naci🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2021. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!