Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megfelelő mozgás?

Szerintetek ez megfelelő mozgás?

Figyelt kérdés

Egyéb kommentek megelőzése végett:úszni nem tudok,és a futáshoz meg béna vagyok abból a szempontból hogy mindig rosszul veszem a levegőt/rosszul lépek nincs ritmusom hozzá és ja.Szóval a legnagyobb zsíégető mozgások nem annyira az opcióim.


Próbálok változatos lenni edzés terén:


1.nap:Rubint réka 20+40perces torna,meg csak egy sima fél órás átmozgatás(Külföldi csatonra:Roberta gym néven),ezt inkább az izmok miatt csinálnám.

2.nap:70perc elipszis tréner,nem lassú gyaloglás de nem is úgy hogy szétmenjen a gép tempóban(Általában a gép 300kcalt ír ilyenkor viszont én nem bízok benne,szerintem kevesebb de nem tudom.)illetve ugyanaz a fél óra átmozgatás.


És ezeket a napokat folyamatosan tolni.


Vélemények?Jöhet hideg-meleg.


2021. febr. 5. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Soha nem edzenék Rubint Rékára🤦‍♀️
2021. febr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Rékát ne, nem szakszerűen kivitelezett gyakorlatai vannak, hibásak, fájhat tőle majd esetleg a térdet, derekad stb. A másik , Ő nem edző , csak oktató. Az,hogy mit hazudik az oldalán az más téma. Ha ilyen jellegű mozgást szeretnél akkor Péntek Enikő, Béres Alexandra, ők szakképzettek, diploma stb., jól kivitelezik a gyakorlatokat.
2021. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Én férfi létemre kismamatornát tolok, de utána benyomok pár palacsintát 😀 egész jól fogyok. Nem rég vmi retardált azt írta itt, hogy a palacsintától meg a pizzától nem lehet fogyni! Hát pont hogy lehet 😀
2021. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 5. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!