Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyáshoz megfelelő mozgás?

Fogyáshoz megfelelő mozgás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Eddig nem igazán mozogtam, úgyhogy elég gyenge vagyok és keveset birok. Most értem el oda, hogy szeretnék változtatni ezen, és pár kilót le is szeretnék adni (kb 5-10et). A megfelelő étkezés mellett elég lesz kezdetnek 25-30perc biciklizés (ennyit birok egyenlőre), és mondjuk kéthetente 5percel emelném az időt? Mellé csinálnék erősitő gyakorlatokat is.

160cm, 62kg

17/l



2016. szept. 15. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem 10 g sok, de te tudod... Az intenzitás a lényeg és nem az idő hossza. 30 percet a leggyengébb fokozaton is lelehet tekerni minimális megerőltetéssel. De ez semmi... Nem az időben kell mérni. Amúgy az orvosom szerint a napi 35 perc a legideálisabb minden napi testmozgásra (intenzíven). Én biciklizek a haladó szinten, 4-es fokozaton és 19km/h-val kb. 35 perc után dől rólam a víz...Remélem érted.
2016. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!