Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a mozgás megfelelő a...

Ez a mozgás megfelelő a diétámhoz?

Figyelt kérdés
Szóval le szeretnék adni pár fölös kilót (nem sokrol lenne szó kb 6) és az ehhez kapcsolódó mozgáshoz lenne pár kérdésem. Az egészséges diétás étkezés már megvan vagyis hogy semmi cukor, tk. Kenyér, gyümölcs, zöldség, fehérjében gazdag ételek stb és a kalóriát is valamelyest csökkentettem. Ezzel nem is lenne gond csak a mozgással kapcsolatban lenne pár kérdésem. Már sportolok, hetente négyszer (hétfő kedd szerda csütörtök) kézilabdázok másfél órát. Elég intenzívek az edzések, de ehhez még kéne valami?félek hogy még több kardio már sok lenne és azt olvastam hogy nem szabad nagyon megeroltetni a sportot mert akkor már izomból veszítünk és nem zsírból na és szovak Mármint pl nem ilyen teljes test edzések hanem olyanok amik kefejezetten egy testreszre osszpontosítanak pl hasizom, popsiformalas jók lennének? Csak hogy egy kicsit formasodjak is. Gabriella Whited és Gabriella Ting külföldi videosok vidijeire gondoltam amiket nagyon szeretek. Más ajanlások? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2018. dec. 1. 20:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Chloe Ting* 😂😂 ja és 14/l
2018. dec. 1. 20:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha izmosodni akarsz, akkor jobb a teljes test, de ha annyira fókuszálni akarsz hasra és fenékre, végülis nem gond, nyilván nem fogod a többi részedhez képest feltűnően izmosra gyúrni :)

Igazából a jelenlegi mozgásod is remek, keveseknek van ennyi, pláne több... Jó lesz ez így, pláne has- és fenékedzésekkel :)

2018. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Minek diétás étrend mikor abbahagyod ugyanúgy szennyt fogsz enni? Életmod váltással fogsz tartósan eredményt elérni. Én etten fehér kenyeret, még tésztát is néha és mégis 110ről szálkásítottam le 76ra, csak a kalóriamennyiséged számít, mennyit mozogsz és hogy rendben legyen a makród. Illetve fogyáshoz az aerob edzés jobb, ami kevesebb pulzuszámmal történő mozgás mint a kardió, amitől inkább izmosodsz, erősíted bizonyos testrészeidet. Ja és ha elbírod a saját testsúlyod először azt az edzést ajánlom, majd ha lefogytál akkor mehet a tesrészre pontosótott.
2018. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!